958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Pesto Carrefour

Producent: Carrefour
Kategoria: Pesto – skład, sposób podania, wartości odżywcze
pesto carrefour

Pesto Carrefour

Producent: Carrefour Kategoria: Pesto – skład, sposób podania, wartości odżywcze

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Pesto Carrefour – informacje o produkcie

Pesto Carrefour to produkt marki własnej sieci hipermarketów i supermarketów Carrefour, która należy do Grupy Carrefour działającej w Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej.

Pod marką Carrefour dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym pesto zielone Carrefour Extra. Jest to pasta wytwarzana ze świeżej bazylii i oleju słonecznikowego z dodatkiem oliwy z oliwek, orzechów nerkowca oraz sera dojrzewającego i sera Pecorino Romano. Pod marką sprzedawane jest również Pesto czerwone Carrefour Extra (pomidorowe z bazylią).

Produkty dostępne są wyłącznie w sieci sklepów Carrefour.

W skład pesto z Carrefour wchodzą: bazylia 38%, olej słonecznikowy, oliwa z oliwek, orzechy nerkowca 5,1%, ser podpuszczkowy dojrzewający (z mleka, jaj), jogurt (z mleka), sól, cukier, ser Pecorino Romano (z mleka), orzeszki pinii, czosnek, regulator kwasowości: kwas mlekowy, aromat.

100 gramów produktu dostarcza: 454 kcal (46 g tłuszczu, 4,9 g białka, 4,6 g węglowodanów)

Średnia cena pesto ze sklepu Carrefour to 6 złotych za opakowanie zawierające 190 gramów produktu.

Nasza opinia o pesto Carrefour

Pesto Carrefour to smaczna pasta wyróżniająca się przyjemnym aromatem i wyrazistym smakiem. Bardzo dobrze smakuje z makaronem – dobrze się na nim rozprowadza, jest dość gęsta i kremowa. Stanowi również atrakcyjny dodatek do innych potraw – świetnie komponuje się z warzywami, pieczywem i mięsem. Ma smak, w którym wyraźnie wyczuwalna jest bazylia. Ładnie pachnie, choć nie tak intensywnie, jakby można tego oczekiwać. Jego barwa nie jest też dość zielona – sos może więc prezentować się niezbyt apetycznie.

Lista składników pesto z Carrefour nie budzi większych zastrzeżeń, choć trudną określić ją jako idealną. Pierwszą pozycję zajmuje bazylia, której zawartość jest wysoka. Znajdziemy tu również olej i oliwę, orzechy nerkowca i orzeszki pinii, a także czosnek i dwa rodzaje sera. Zbędny wydaje się tu jednak dodatek kwasu mlekowego, aromatu oraz cukru. Cena produktu jest przy tym bardzo korzystna.

Opinie o Pesto Carrefour - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 2 =

Podobne