948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Śmietana 30 Biedronka

Producent: Mleczna Dolina
Kategoria: Śmietana – opis, rodzaje, wpływ na zdrowie
śmietana 30 biedronka

Śmietana 30 Biedronka

Producent: Mleczna Dolina Kategoria: Śmietana – opis, rodzaje, wpływ na zdrowie

1.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:

Śmietana 30 Biedronka – informacje o produkcie

Śmietana 30 Biedronka to produkt marki Mleczna Dolina – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Mleczna Dolina dostępne są różnego rodzaju produkty mleczne i nabiałowe, w tym śmietana. Jednym z wariantów produktu jest śmietanka pasteryzowana o zawartości tłuszczu 30%. Sprzedawana jest w plastikowym kubeczku z wieczkiem. Oferta marki obejmuje również śmietankę 30% UHT w kartoniku.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład śmietany 30 z Biedronki wchodzą: śmietanka, białka mleka, stabilizator: karagen.

100 ml produktu dostarcza: 292 kcal (30 g tłuszczu, 2,2 g białka, 3,3 g węglowodanów)

Średnia cena śmietany 30 marki Biedronki to 5-6 złotych za opakowanie zawierające 330 ml produktu.

Nasza opinia o śmietanie 30 Biedronka

Śmietana 30 Biedronka to produkt, który doskonale sprawdzi się podczas robienia różnego rodzaju deserów, lodów i kremów, a także serników. Dobrze wypada w takich deserach jak panna cotta, creme brulee, śmietankowiec z galaretkami czy rozmaite piankowe smakołyki. Śmiało można nią zabielać zupy i sosy. Można ją też wykorzystać do zrobienia bitej śmietany jako dodatku do deserów czy kawy.

Śmietanka jest zresztą bardzo smaczna – słodka, ale przy tym delikatna, mocno śmietankowa i naturalna. Dobrze się ubija, najlepiej mocno schłodzona. Nie wymaga dodawania środków typu fixy – warto to jednak rozważyć, jeśli zależy nam na dłuższym efekcie. Ubijanie nie zajmuje przy tym zbyt dużo czasu. Konsystencja śmietanki jest płynna, gładka, wręcz aksamitna.

Skład śmietany 30 Biedronka może budzić nieco wątpliwości z uwagi na zawartość karagenu. Warto przy tym wspomnieć, że niemal wszystkie słodkie śmietanki dostępne na rynku zawierają te substancję. Poza tym nie znajdziemy tu innych podejrzanych dodatków.

Śmietana 30 z Biedronki ma przy tym atrakcyjną cenę.

Opinie o Śmietana 30 Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 72 = 76

Opinie o produkcie

  1. M Moni

    Zmieniliście producenta śmietany 30 z Piątnicy na mleczarni Jana straszna już więcej nie kupię a mieliście najlepszą śmietanę

    1.0

Podobne