948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Śmietana 36 Biedronka

Producent: Mleczna Dolina
Kategoria: Śmietana – opis, rodzaje, wpływ na zdrowie
śmietana 36 biedronka

Śmietana 36 Biedronka

Producent: Mleczna Dolina Kategoria: Śmietana – opis, rodzaje, wpływ na zdrowie

1.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Śmietana 36 Biedronka – informacje o produkcie

Śmietana 36 Biedronka to produkt marki Mleczna Dolina – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Mleczna Dolina dostępne są różnego rodzaju produkty mleczne i nabiałowe, w tym śmietana. Jednym z jej wariantów jest natomiast słodka śmietanka kremówka UHT o zawartości tłuszczu 36% do ciast i deserów. Sprzedawana jest w kartoniku z zakrętką.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład śmietany 36 z Biedronki wchodzą: śmietanka, stabilizator: karagen.

100 ml produktu dostarcza: 344 kcal (36 g tłuszczu, 3 g białka, 3 g węglowodanów)

Średnia cena śmietany 36 marki Biedronki to 9 złotych za opakowanie zawierające 500 ml produktu.

Zobacz też nasz artykuł o śmietanie 30 z Biedronki!

Nasza opinia o śmietanie 36 Biedronka

Śmietana 36 Biedronka to produkt, który świetnie sprawdzi się jako składnik różnego rodzaju kremów, deserów i lodów. Wspaniale wypada jako bita śmietana. Doskonale łączy się też z serem mascarpone, tworząc znany i lubiany krem o szerokim zastosowaniu. Śmiało można ją dodać do sernika czy puddingu. Znakomicie smakuje w deserach z galaretką.

Śmietanka jest bardzo smaczna i delikatna, a przy tym przyjemnie słodka. Jej smak jest intensywnie śmietankowy i naturalny. Ma płynną i aksamitną konsystencję oraz kremową barwę. Ubija się bardzo szybko i łatwo. Warto jednak mocno ją schłodzić przed ubijaniem i nie ubijać zbyt długo (w ten sposób można bowiem otrzymać masło).

Warto również wspomnieć, że śmietana 36 z Biedronki znajduje się w poręcznym opakowaniu z zakrętką, co ułatwia jej dozowanie i pozwala na dłuższe zachowanie świeżości. Produkt zamknięty fabrycznie nie wymaga trzymania w lodówce. Dopiero po otwarciu należy go przechowywać w warunkach chłodniczych.

Pewne wątpliwości może u niektórych wzbudzić skład produktu. Wprawdzie lista składników śmietany 36 Biedronka jest bardzo krótka i mieści w sobie zaledwie dwie pozycje, to jednak można na niej znaleźć karagen. To bardzo popularny dodatek do żywności o właściwościach żelujących, pozyskiwany z wodorostów. Jest to jednak substancja naturalna, uznawana za bezpieczną dla zdrowia. Warto też wiedzieć, że trudno o znalezienie śmietanki bez karagenu – tylko pojedyncze produkty na rynku go nie zawierają.

Śmietana 36 Biedronka ma korzystną cenę!

Opinie o Śmietana 36 Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 3 =

Opinie o produkcie

  1. K Klient36

    Śmietanka i śmietana to dwie różne rzeczy!

    1.0

Podobne