826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spacerówka Espiro

Producent: Baby Design
Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
spacerówka espiro

Spacerówka Espiro

Producent: Baby Design Kategoria: Spacerówka – jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Spacerówka Espiro – informacje o produkcie

Spacerówka Espiro to produkt firmy Baby Design – polskiego przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem w branży, zajmującego się produkcją wózków dziecięcych, łóżeczek, fotelików samochodowych i innych akcesoriów dla dzieci.

Pod marką Espiro dostępnych jest kilka modeli wózków spacerowych. Jednym z popularniejszych jest spacerówka Espiro Wave.

Jest to wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci od urodzenia do momentu osiągnięcia wagi 22 kilogramów (do około 4. roku życia). Wyposażony jest w siedzisko z rozkładanym oparciem (do pozycji leżącej), poszerzaną wodoodporną budkę z dodatkowym daszkiem oraz amortyzowane żelowe koła. Ma ponadto regulowany podnóżek oraz barierkę ochronną. Waga wózka to 9,4 kg.

Spacerówka Espiro dostępna jest w pięciu wersjach kolorystycznych: Dark Blue, Turquoise, Silver Grey, Pink i Graphite. Posiada system składania „One Hand”, co oznacza, że wózek można złożyć jedną ręką. W zestawie znajduje się pokrowiec na nogi.

Średnia cena spacerówki Espiro Wave to 1200 złotych.

Nasza opinia o spacerówce Espiro

Wózek spacerowy Espiro Wave to komfortowy, praktyczny i bezpieczny wózek spacerowy dla dzieci, który świetnie sprawdzi się przez cały okres wózkowania. Możliwość tak długiego użytkowania sprzętu to zaś jeden z jego największych atutów.

Na tym jednak nie kończy się lista zalet spacerówki Espiro. Wózek jest bardzo wygodny – odpowiada za to przede wszystkim obszerne siedzisko, które można rozłożyć na płasko. Przed słońcem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi chroni dziecko poszerzana budka z materiału z filtrem przeciwsłonecznym (UPV 50+) i oknem wentylacyjnym.

Prowadzenie wózka spacerowego Espiro to prawdziwa przyjemność – głównie za sprawą żelowych kół z miękką amortyzacją, które doskonale radzą sobie na każdym rodzaju podłoża, również na nierównej i trudnej powierzchni. Przednie koła są skrętne, co przekłada się na płynną jazdę i sprawne wykonywanie manewrów.

Spacerówkę składa się ruchem jednej ręki – złożenie jest proste i szybkie, a złożony wózek zajmuje niewiele miejsca. Jest też stosunkowo lekki. Do jego zalet zaliczyć można ponadto wysokiej jakości materiały, które są łatwe w czyszczeniu.

Wózek spacerowy Espiro Wave wyróżnia się stylowym wyglądem, a gama dostępnych wariantów kolorystycznych pozwala dobrać kolor odpowiadający indywidualnym gustom i preferencjom. Wyposażony jest ponadto w duży kosz na zakupy oraz kieszeń z tyłu oparcia – każdy rodzic malucha wie, jak ważna jest przestrzeń na różne drobiazgi i niezbędne akcesoria dziecięce.  

Opinie o Spacerówka Espiro - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 67 = 68

Podobne