753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Spód do pizzy Lidl

Producent: Chef Select & You
Kategoria: Pizza mrożona
spód do pizzy lidl

Spód do pizzy Lidl

Producent: Chef Select & You Kategoria: Pizza mrożona

3.7 Opinie (3)

Oznacz status produktu:

Spód do pizzy Lidl – informacje o produkcie

Spód do pizzy Lidl to produkt marki Chef Select & You – marki własnej sieci sklepów Lidl należącej do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Chef Select & You dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym spód do pizzy Fresh Pizza Dough Chef Select & You. Jest to gotowe do pieczenia ciasto do pizzy, wytwarzane z mąki pszennej z dodatkiem oliwy z oliwek. Ma kształt prostokąta – całość jest zrolowana i zawinięta w papier.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład spodu do pizzy z Lidla wchodzą: mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, 1,5% oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, skrobia pszenna, alkohol etylowy, sól, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; drożdże, białko pszenne, glukoza, mąka kukurydziana, kwas cytrynowy, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.

100 gramów produktu dostarcza: 268 kcal (5,4 g tłuszczu, 6,6 g białka, 45,3 g węglowodanów)

Średnia cena spodu do pizzy marki Lidl to 4-5 złotych za opakowanie zawierające 400 gramów produktu.

Nasza opinia o spodzie do pizzy Lidl

Spód do pizzy Lidl to produkt, który może sprawdzić się jako gotowa baza do pizzy. Z całą pewnością pozwoli zaoszczędzić nieco czasu i wysiłku – nie wymaga przecież zagniatania ani wyrastania. Wystarczy więc właściwie kilka minut, by cieszyć się klasycznym daniem kuchni włoskiej.

Ciasto jest dość smaczne. Ma sprężystą konsystencję, jest przy tym cienkie i delikatne. Znacznie jednak różni się od przygotowanego tradycyjnie – jego struktura jest zupełnie inna. Warto także wspomnieć, że podczas pieczenia spód rośnie dość słabo. Po wyjęciu z piekarnika jest zaś chrupiący, ale niedostatecznie elastyczny.

Sporo do życzenia pozostawia także skład spodu do pizzy marki Lidl. Znajdziemy tu wprawdzie mąkę pszenną, drożdże, wodę i oliwę, czyli składniki konieczne do wyrobu ciasta, to jednak jest tu również miejsce na całą listę pozycji budzących sporo wątpliwości. Mamy tu więc spulchniacze, emulgatory, skrobię, alkohol itd.  

Cena spodu do pizzy Lidl jest dość korzystna.

Opinie o Spód do pizzy Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 52 = 55

Opinie o produkcie

  1. V Vito

    Bardzo dobrze sie sprawdza!

    5.0

Podobne