114 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement na odchudzanie 2BeSlim

Producent: COLFARM
Kategoria: Suplementy na odchudzanie

Suplement na odchudzanie 2BeSlim

Producent: COLFARM Kategoria: Suplementy na odchudzanie

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • suplement na odchudzanie
  • suplement 2BeSlim

2BeSlim – informacje o produkcie

2BeSlim – suplement diety wyprodukowany przez polskie zakłady farmaceutyczne COLFARM.

Produkt występuje w postaci dwukolorowych tabletek na dzień (różowa) i noc (niebieska), które wspomagają rozkład tłuszczów i cukrów w organizmie. 2BeSlim w swoim składzie zawiera wyciągi roślinne z dodatkiem chromu oraz witaminy B6, które zapewniają dwufazowe działanie preparatu. Tabletka różowa, dzięki swoim składnikom, stanowi pierwszą fazę działania suplementu i wpływa na procesy trawienia, ograniczając możliwość wchłaniania tłuszczu. Z kolei tabletka niebieska, faza druga, swoje działanie rozpoczyna w nocy, ograniczając apetyt i przyspieszając metabolizm. Zalecane spożycie 2BeSlim to jedna tabletka rano i wieczorem – w czasie spożywania posiłku.

Suplement diety 2BeSlim jest dostępny w papierowym opakowaniu o pojemności 60 tabletek, w tym 30 na dzień i 30 na noc. W aptekach internetowych za jedno opakowanie produktu zapłacimy ok. 23 zł.

Nasza opinia o suplemencie na odchudzanie 2BeSlim

Produkt 2BeSlim jest przeznaczony wspomagania procesu odchudzania się. Preparat można określić mianem złożonego suplementu diety, ponieważ poprzez połączenie naturalnych składników, m. in.: zielonej herbaty, guarany, pokrzywy, cynamonu, ogranicza stężenie glukozy we krwi i stymuluje procesy spalania tkanki tłuszczowej. Ponadto wykorzystanie wyciągu z kawy, łagodzi uczucie zmęczenia, a tym samym zwiększa wydolność psychofizyczną organizmu.

Preparat charakteryzuje się dwufazowym działaniem i łatwością stosowania – producent zadbał o to, by porcje dzienne i wieczorne różniły się kolorystycznie, co usprawnia proces suplementacji.

Ze względu na to, że 2BeSlim zawiera w swoim składzie wiele naturalnych elementów, przeciwskazaniem do jego stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik. Dodatkowo osoby decydujące się na zakup tabletek 2BeSlim powinny mieć na uwadze, że produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

42 − = 33

Podobne