114 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement na odchudzanie Burn4all fat reductor

Producent: SFD
Kategoria: Suplementy na odchudzanie

Suplement na odchudzanie Burn4all fat reductor

Producent: SFD Kategoria: Suplementy na odchudzanie

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • suplement na odchudzanie
  • suplement burn4all
  • spalacz tłuszczu

Burn4all fat reductor – informacje o produkcie

Burn4all fat reductor – środek wyprodukowany przez firmę SFD, specjalizującą się w sprzedaży wyrobów farmaceutycznych i medycznych.

Burn4all to środek przeznaczony do codziennego stosowania w celu wsparcia procesu spalania tkanki tłuszczowej. Jest on kierowany głównie do osób aktywnych fizycznie wykonujących intensywne treningi siłowe. Głównymi składnikami suplementu są l-karnityna, pozwalająca wykorzystywać zgromadzony ciele tłuszcz jako podstawowe źródło energii oraz kofeina, która ma działać pobudzająco. Preparat zawiera małe dawki składników aktywnych, dlatego może być on łączony z innymi suplementami. Zalecana porcja dzienna tego produktu to 3 kapsułki, w tym 2 przyjmowane rano oraz 1 po południu.

Burn4all fat reductor jest dostępny w wielu pojemnościach. Najbardziej popularne jest opakowanie zawierające 100 kapsułek. Jego cena waha się od 30 do 40 złotych, jednak warto pamiętać, że często pojawia się w ofertach promocyjnych.

Nasza opinia o suplemencie na odchudzanie Burn4all fat reductor

Suplement Burn4all fat reductor to spalacz tłuszczu, który jest polecany dla osób, które chcą wspomóc swoją dietę oraz trening dodatkową dawką składników aktywnych. Zaletą produktu jest to, że Burn4all fat reductor nie zawiera silnych stymulantów, dlatego może być stosowany nawet przez osoby początkujące. Niestety tak niska zawartość składników aktywnych może być również wadą – wiele osób wykazuje brak wpływu spalacza na wyraźną redukcję wagi.

Z powodu wysokiej zawartości kofeiny (200mg) przeciwskazaniem do stosowania środka są problemy z sercem, układem krążenia czy arytmia. Dodatkowo, podczas suplementacji środkiem Burn4all warto pamiętać, że nie należy go łączyć z innymi źródłami kofeiny, w tym również napojami energetycznymi czy kawą.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

42 − 40 =

Podobne