114 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement na odchudzanie Slim Strong

Producent: Starpharma
Kategoria: Suplementy na odchudzanie

Suplement na odchudzanie Slim Strong

Producent: Starpharma Kategoria: Suplementy na odchudzanie

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • suplement na odchudzanie
  • suplement Slim Strong

Slim Strong – informacje o produkcie

Slim Strong – produkt marki Starpharma, polskiej firmy farmaceutycznej specjalizującej się w produkcji i sprzedaży wyrobów medycznych oraz suplementów diety.

Slim Strong to środek przeznaczony dla osób, których celem jest utrata niepożądanej tkanki tłuszczowej. Skład suplementu jest bogaty w ekstrakty naturalne, w tym wyciągi z czerwonej herbaty, które oprócz zmniejszenia łaknienia, oczyszczają organizm z toksyn. Równie istotnym składnikiem produktu jest chrom, który reguluje przemianę cukrów i tłuszczów w organizmie, dzięki czemu pozwala utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Zalecana porcja spożycia produktu to dwie tabletki dziennie przyjmowane po posiłku i obficie popite wodą.

Środek Slim Strong jest dostępny głównie w aptekach internetowych, a za 30 tabletek powlekanych zapłacimy ok. 8 złotych.

Nasza opinia o suplemencie na odchudzanie Slim Strong

Suplement diety Slim Strong to produkt przeznaczony przede wszystkim dla osób, które poświęcają czas na regularny trening, ponieważ jego działanie jest długofalowe, a składniki suplementu, w połączeniu ze zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną, pomagają ograniczyć wchłanianie się tłuszczów w organizmie, co z kolei wpływa na utrzymanie prawidłowej masy ciała. Atutem produktu jest jego naturalny skład i łagodne działanie, przejawiające się m.in. w zawartości cynku, który zapewnia równowagę zasadowo-kwasową w organizmie.

Warto pamiętać, ze preparat powinien być stosowany regularnie, zarówno w dni treningowe, jak i te przeznaczone na regenerację.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 6 = 1

Podobne