114 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement na odchudzanie Asystor Slim

Producent: Aflofarm
Kategoria: Suplementy na odchudzanie

Suplement na odchudzanie Asystor Slim

Producent: Aflofarm Kategoria: Suplementy na odchudzanie

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • suplement na odchudzanie
  • suplement Asystor Slim

Asystor Slim – informacje o produkcie

Asystor Slim – suplement wyprodukowany przez Aflofarm, jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce.

Asystor Slim to dwufazowy preparat wspomagający utrzymanie prawidłowej wagi ciała poprzez dostosowanie dawek do dobowego rytmu funkcjonowania organizmu. Suplement jest podzielony na dwie porcje tabletek – 30 żółtych do stosowania rano i 30 niebieskich do stosowania wieczorem. Pierwsza tabletka wspomaga spalanie zapasów tłuszczu w ciągu dnia, druga natomiast, zmniejsza apetyt i korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów. Zalecana dzienna porcja produktu Asystor Slim to 1 tabletka (żółta) rano oraz 1 tabletka (niebieska) wieczorem – przyjmowana około godziny 18.

Suplement Asystor Slim jest sprzedawany w papierowym opakowaniu, które zawiera 60 tabletek podzielonych na saszetki przeznaczone do stosowania na dzień i noc. Cena produktu jest zróżnicowana i waha się od 36 do 45 złotych.

Nasza opinia o suplemencie diety na odchudzanie Asystor Slim

Preparat Asystor Slim jest suplementem dwufazowym wspomagającym odchudzanie zarówno rano, jak i wieczorem. Odpowiednio dobrane składniki dostosowują się do funkcjonowania naszego organizmu – w ten sposób otrzymujemy środek, który skutecznie radzi sobie z redukowaniem apetytu i wspomaganiem metabolizmu.

Wadą suplementu Asystor Slim może być jego cena – w porównaniu do innych preparatów dostępnych na rynku wydaje się dość wysoka.

Przeciwwskazaniem do stosowania są nadciśnienie choroby serca, tarczycy, centralnego układu nerwowego. Warto pamiętać, że preparatu nie należy łączyć z innymi produktami zawierającymi p-synefrynę i kofeinę. Ponadto suplementu nie zaleca się stosować u dzieci, u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 3 = 2

Podobne