150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina D D-Vitum Forte 1000 j.m

Producent: Oleofarm
Kategoria: Witamina D3

Witamina D D-Vitum Forte 1000 j.m

Producent: Oleofarm Kategoria: Witamina D3

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Witamina D D-Vitum Forte – informacje o produkcie

Witamina D D-Vitum Forte – środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, polecany w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D3. W składzie środka D-Vitum Forte, oprócz cholekalcyferolu, czyli witaminy D3, znajdziemy tłoczony na zimno olej lniany, dzięki któremu witamina jest lepiej przyswajalna. Preparat jest wskazany dla osób dorosłych ze zwiększonym zapotrzebowaniem na witaminę D, w tym kobiet w ciąży i matek karmiących.

Produkt jest dostępny w postaci kapsułek o zróżnicowanych dawkach: 1000 j.m. i 2000 j.m. Zalecane spożycie środka D-Vitum Forte, to 1 kapsułka dziennie, niezależnie od posiłku. Nie należy przekraczać porcji produktu proponowanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety D-Vitum Forte powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu.

Najczęściej dostępnym opakowaniem suplementu D-Vitum Forte jest opakowanie o dawce 1000 j.m., zawierające 120 kapsułek. W aptekach za produkt ten zapłacimy ok. 19 zł.  

Nasza opinia o suplemencie D-Vitum Forte

Suplement diety D-Vitum Forte pozwala na uzupełnienie niedoborów witaminy D3, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmniejszone nasłonecznienie uniemożliwia wystarczającą syntezę witaminy D w naszej skórze. Ponadto dodatkowa zawartość wysokolinolenowego oleju z nasion lnu wspiera prawidłowe wchłanianie witaminy D3 do organizmu.

Środek jest łatwo dostępny i polecany osobom, które są narażone na niedobory witaminy D3, np. poprzez prowadzenie siedzącego trybu życia i unikanie promieniowania UV. Należy jednak pamiętać, że przed zastosowaniem tego produktu wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Opinie o Witamina D D-Vitum Forte 1000 j.m - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 4

Opinie o produkcie

  1. K Koleżanka8765

    Stosuje d-vitum juz od jakiegos czasu, poleciła mi go farmaceutka. Cena umiarkowana no i ma w składzie olej z nasion lnu, który wspomaga wchłanianie witaminy D

    4.0

Podobne