150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina D3 Swanson 5000 j.m

Producent: Swanson Health Products
Kategoria: Witamina D3

Witamina D3 Swanson 5000 j.m

Producent: Swanson Health Products Kategoria: Witamina D3

3.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Witamina D3 Swanson – informacje o produkcie

Swanson Witamina D3 – suplement diety wyprodukowany przez firmę Swanson Health Products. To preparat kierowany do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminę D3. Produkt jest dostępny w postaci niewielkich kapsułek, które dzięki swojej budowie są łatwe do połknięcia. Rekomendowaną porcją dzienną preparatu jest 1 kapsułka, która zaspokaja zapotrzebowanie osób dorosłych na witaminę D3. W składzie suplementu, oprócz witaminy D3, znajduje się sukraloza, czyli substancja słodząca. Środek należy spożywać wraz z posiłkiem, popijając obficie wodą.

Witamina D3 Swanson jest dostępna w szczelnym opakowaniu, zawierającym 250 kapsułek. Cena produktu jest różnorodna, zazwyczaj mieści się w przedziale od 19 do 25 zł za opakowanie.

Nasza opinia o produkcie Swanson Witamina D3

Suplement diety Swanson pomaga uzupełnić niedobory witaminy D3 w naszym organizmie. Choć produkt występuje jedynie w opakowaniu oferującym 250 kapsułek, to jego cena jest bardzo atrakcyjna. Minusem suplementu jest to, że w swoim składzie nie zawiera on żadnych olejów, przez co przyswajanie witaminy D3 może być utrudnione w niektórych przypadkach. Wiele jednak zależy od indywidualnych potrzeb organizmu.

Przed zakupem produktu Swanson Witamina D3 warto mieć na uwadze, że został on wzbogacony o substancję słodzącą, a także nie można go stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Niemniej niewątpliwym atutem suplementu jest fakt, że produkty Swanson Health Products wytwarzane są zgodnie z wymogami GMP (dobra praktyka wytwarzania).

Opinie o Witamina D3 Swanson 5000 j.m - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 − 6 =

Opinie o produkcie

  1. M Marko

    Produkt ok, stosuję od dawna i sie sprawdza

    3.0

Podobne