150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina D3 Puritan’s Pride 5000 IU

Producent: Puritan's Pride
Kategoria: Witamina D3

Witamina D3 Puritan’s Pride 5000 IU

Producent: Puritan's Pride Kategoria: Witamina D3

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Witamina D Puritan's Pride 5000 IU – informacje o produkcie

Puritan's Pride Witamina D3 5000 IU – suplement diety wyprodukowany przez amerykańską firmę Puritan's Pride.

Produkt występuje w niewielkich żelowych kapsułkach softgel, które wyróżniają się o unikalną formułą SUNVITE D3, zapewniającą doskonałą przyswajalność witaminy D. Rekomendowaną porcją dzienną preparatu jest 1 kapsułka, którą należy przyjmować w trakcie posiłku. W składzie suplementu Puritan's Pride Witamina D3 5000 IU, oprócz witaminy D3, można znaleźć olej sojowy, olej kukurydziany, żelatynę oraz glicerynę roślinną. Produkt nie zawiera konserwantów, glutenu i laktozy.

Środek Puritan's Pride Witamina D3 5000 IU jest dostępny w szczelnym opakowaniu, które zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi – uszkodzeniami w transporcie, dostępem światła i wilgoci. Cena produktu jest różnorodna, zazwyczaj mieści się w przedziale od 26 do 35 zł za opakowanie zawierające 100 kapsułek.

Nasza opinia o produkcie Puritan's Pride Witamina D3 5000 IU

Preparat Puritan's Pride Witamina D3 5000 IU dzięki wysokiej zawartości jednostek witaminy D3 jest świetnym wyborem dla osób pragnących utrzymać organizm w dobrej kondycji. Największą zaletą produktu jest formuła bogata w oleje, które wspomagają przyswajalność witaminy D3, przez co suplement wyróżnia się swoją skutecznością. Niestety, preparat Puritan's Pride Witamina D3 5000 IU nie jest dostępny stacjonarnie, a jedynie w sklepach internetowych. Ponadto kapsułki są wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych, co przekłada się na ich wysoką cenę.

Przeciwwskazaniem do stosowania kapsułek Puritan's Pride Witamina D3 5000 IU jest okres ciąży i karmienia piersią. Co więcej, warto pamiętać, że rozpoczęcie suplementacji środkiem o tak wysokim stężeniu witaminy D powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem w celu dobrania najbardziej odpowiedniej dawki.

Opinie o Witamina D3 Puritan’s Pride 5000 IU - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 1 = 4

Podobne