150 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina D Molekin D3 Forte 4000 j.m

Producent: NP Pharma
Kategoria: Witamina D3

Witamina D Molekin D3 Forte 4000 j.m

Producent: NP Pharma Kategoria: Witamina D3

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Molekin D3 Forte 4000 j.m – informacje o produkcie

Molekin D3 Forte 4000 j.m – suplement diety wyprodukowany przez dystrybutora preparatów parafarmaceutycznych NP Pharma.

Produkt występuje w powlekanych tabletkach, których powłoka ułatwia połykanie. Molekin D3 Forte 4000 j.m jest polecany dla osób dorosłych, które mają problem w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Zalecana dzienna porcja produktu to 1 tabletka, przyjmowana po posiłku.

Skład produktu, oprócz witaminy D, zawiera substancje wypełniające (izomalt i celuloza mikrostystaliczna), przeciwbrylące (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), zagęszczające (hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza) i wiążące (talk, barwnik E171). Preparat Molekin D3 Forte należy przechowywać w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C.

Produkt Molekin D3 Forte 4000 j.m jest sprzedawany w papierowym opakowaniu o pojemności 60 tabletek. W aptekach cena suplementu wynosi ok. 19 zł.

Nasza opinia o produkcie Molekin D3 Forte 4000 j.m

Molekin D3 Forte 4000 j.m to środek, który dzięki swoim składnikom wspomaga odporność organizmu, pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i mięśni oraz utrzymuje prawidłowy poziom wapnia we krwi. Dzięki powlekanej budowie tabletek, produkt jest łatwo przyswajalny, co wpływa na jego skuteczne działanie. Jeśli chodzi o samo stosowanie suplementu, to najlepiej przyjmować go w okresie od września do kwietnia. Minusem produktu jest dość obszerny skład, w którym można znaleźć np. barwnik E171.

Ze względu na wysoką zawartość witaminy D tabletki warto stosować pod nadzorem lekarza. Dodatkowo, w okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Opinie o Witamina D Molekin D3 Forte 4000 j.m - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =

Podobne