466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA

Producent: AFLOFARM
Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA

Producent: AFLOFARM Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witaminy dla kobiet w ciąży
  • suplementy dla kobiet w ciąży
  • witaminy dla ciężarnych
  • witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner prenatal

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA – informacje o produkcie

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA to suplement diety przeznaczony dla ciężarnych w 2. i 3. trymestrze ciąży oraz matek karmiących piersią.

Preparat zawiera witaminy i składniki mineralne niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży i rozwoju dziecka, a także podczas laktacji. Stanowi uzupełnienie codziennej diety od 12. tygodnia ciąży do końca karmienia piersią.

Suplement to połączenie 20 witamin i składników mineralnych oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3: DHA i EPA. Zawiera m.in. kwas foliowy, jod, żelazo, wapń, cynk, witaminę C, A, E.

Średnia cena witamin dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA to 20 złotych za opakowanie zawierające 30 tabletek (witaminy i minerały) i 30 kapsułek (DHA i EPA). Zaleca się zażywać 1 tabletkę i 1 kapsułkę dziennie.

Nasza opinia o witaminach dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA

Acti vita-miner Prenatal + DHA to suplementy dla kobiet w ciąży o bogatym i cennym składzie – preparat zawiera mnóstwo witamin i minerałów, a dodatkowo został wzbogacony o kwasy tłuszczowe DHA i EPA, bardzo istotne dla rozwoju płodu i przebiegu ciąży, szczególnie od jej 12. tygodnia.

Warto zwrócić uwagę na wysoką zawartość kwasu foliowego (substancji koniecznej do prawidłowego rozwoju dziecka) i obecność jodu w składzie preparatu.

Niewątpliwą zaletą witamin dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA jest ich przystępna cenajedna z najniższych na rynku suplementów dla ciężarnych.

Opinie o Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal + DHA - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

53 + = 62

Podobne