466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witaminy dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza

Producent: Verco
Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

Witaminy dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza

Producent: Verco Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witaminy dla kobiet w ciąży
  • suplementy dla kobiet w ciąży
  • witaminy dla c
  • witaminy dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez Żelaza

Witaminy dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza – informacje o produkcie

Pregna Plus bez żelaza to suplement diety przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Stanowi uzupełnienie codziennej diety ciężarnych, które nie potrzebują suplementować żelaza. Polecany jest od 1. tygodnia ciąży do porodu, a także podczas laktacji.

Preparat to połączenie składników odpowiedzialnych za prawidłowy rozwój płodu i przebieg ciąży, a także zdrowie kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią. Zawiera takie składniki jak: kwas foliowy i metyfolian wapnia, jod, witaminę D oraz DHA z rodziny omega-3.

Średnia cena witamin dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza wynosi 35 złotych za opakowanie zawierające 30 kapsułek. Zaleca się zażywanie 1 kapsułki dziennie.

Nasza opinia o witaminach dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza

Witaminy dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza to preparat o bogatym i cennym składzie – zawiera najważniejsze składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju płodu i wsparcia zdrowia ciężarnej oraz podczas laktacji.

Niekwestionowaną zaletą suplementu jest obecność dwóch wersji kwasu foliowego, w tym jego aktywnej i łatwo przyswajalnej postaci, oraz wysoka zawartość witaminy D.

Warto zwrócić również uwagę, że skład preparatu został opracowany zgodnie z najnowszymi wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, według których suplementację żelaza w ciąży zaleca się wyłącznie w przypadku stwierdzenia jego niedoborów.

Cena suplementów dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza jest korzystna. Jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu wystarcza na 30 dni. Preparat nie sprawia kłopotów przy zażywaniu – kapsułki są małe, opływowe i łatwe do połknięcia.

Opinie o Witaminy dla kobiet w ciąży Pregna Plus bez żelaza - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + 2 =

Podobne