412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witaminy dla kobiet w ciąży Femibion 2

Producent: Procter& Gamble Health.
Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

Witaminy dla kobiet w ciąży Femibion 2

Producent: Procter& Gamble Health. Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplementy dla kobiet w ciąży
  • witaminy dla ciężarnych
  • witaminy dla kobiety w ciąży
  • witaminy dla kobiet w ciąży Femibion 2
  • femibion

Witaminy dla kobiet w ciąży Femibion 2 – informacje o produkcie

Femibion 2 to suplement diety przeznaczony dla kobiet w 2. i 3. trymestrze ciąży. Stanowi uzupełnienie codziennej diety od 12. tygodnia ciąży do porodu w składniki niezbędne do utrzymania zdrowia ciężarnej i konieczne do prawidłowego rozwoju dziecka.

Preparat to połączenie takich składników jak: kwas foliowy, folian, luteina, DHA, jod, witamina B1, witamina B2, żelazo, selen, witamina C, magnez, cynk. Unikalny skład suplementu wspiera zdrowie i samopoczucie przyszłej mamy oraz odpowiedni rozwój płodu.

Średnia cena witamin dla kobiet w ciąży Femibion 2 to 60 złotych za opakowanie zawierające 56 tabletek powlekanych i 56 kapsułek miękkich. Zaleca się zażywanie 1 tabletki i 1 kapsułki dziennie.

Nasza opinia o witaminach dla kobiet w ciąży Femibion 2

Niekwestionowaną zaletą witamin dla kobiet w ciąży Femibion 2 jest ich bogaty skład preparat zawiera dwa rodzaje kwasu foliowego, 10 witamin, żelazo, jod, cynk, luteinę, magnez oraz selen.

Bogactwo cennych witamin i składników mineralnych odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie organizmu matki oraz rozwój płodu. Na szczególną uwagę zasługuje zawartość kwasu foliowego oraz folianu (metafolinu), odpowiedzialnych m.in. za podział komórek i wzrost tkanek.

Biorąc pod uwagę jakość i wydajność preparatu, jego cena jest korzystna. Opakowanie zawiera 56 tabletek oraz 56 kapsułek, co przy zalecanym dawkowaniu starcza na 8 tygodni.

Opinie o Witaminy dla kobiet w ciąży Femibion 2 - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 2 =

Podobne