412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal

Producent: Aflofarm
Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal

Producent: Aflofarm Kategoria: Witaminy dla kobiet w ciąży

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witaminy dla kobiet w ciąży
  • suplementy dla kobiet w ciąży
  • witaminy dla ciężarnych
  • witaminy dla kobiet w ciąży Vita-miner Prenatal

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal – informacje o produkcie

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal to suplement diety przeznaczony dla ciężarnych oraz planujących ciążę, a także dla matek karmiących piersią.

Stanowi uzupełnienie codziennej diety w witaminy i składniki mineralne konieczne do prawidłowego przebiegu ciąży i rozwoju dziecka. Może być zażywany w okresie przygotowującym do zajścia w ciążę, w ciągu całej ciąży aż do końca karmienia piersią.

Preparat to połączenie 20 witamin i składników mineralnych. Zawiera takie składniki, jak kwas foliowy, jod, witaminę C, witaminę D, cynk, miedź, selen, żelazo, wapń, mangan.

Średnia cena witamin dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal to 17 złotych za opakowanie zawierające 60 tabletek. Zaleca się zażywać 1 tabletkę dziennie.

Nasza opinia o witaminach dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal

Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal to preparat zawierający wszystkie witaminy i składniki mineralne konieczne do prawidłowego przebiegu ciąży i rozwoju dziecka, a także podczas laktacji. Skład suplementu może być również wsparciem w okresie przygotowującym do zajścia w ciążę.

Warta uwagi jest wysoka zawartość kwasu foliowego, witamin i składników mineralnych. Wątpliwości budzić może niska zawartość witaminy D i brak kwasów omega.

Niewątpliwą zaletą suplementu dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal jest jego niska cena, a także wygoda przyjmowania – wystarczy połknąć 1 tabletkę dziennie.

Opinie o Witaminy dla kobiet w ciąży acti vita-miner Prenatal - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

42 − = 38

Podobne