295 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Żelazo Actiferol Fe

Producent: Polski Lek
Kategoria: Żelazo

Żelazo Actiferol Fe

Producent: Polski Lek Kategoria: Żelazo

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • żelazo
  • żelazo suplement
  • żelazo Actiferol Fe

Żelazo Actiferol Fe – informacje o produkcie

Actiferol Fe to suplement diety stosowany w celu uzupełnienia niedoborów żelaza w organizmie. Przeznaczony jest dla osób dorosłych, niemowląt i dzieci. Może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Preparat zawiera unikalną formę żelaza wysoko przyswajalnego. Jak zapewnia producent, specyfik uzupełnia braki żelaza, wspiera produkcję krwinek czerwonych i transport tlenu w organizmie, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Średnia cena żelaza Actiferol Fe wynosi 25-30 złotych za opakowanie zawierające 30 saszetek.

Zaleca się zażywanie 1 saszetki dziennie – proszek należy rozpuścić w ¼ szklanki ciepłego płynu (np. wody lub mleka matki) lub dodać do pożywienia (np. do 1 łyżki stołowej kaszy lub zupy).

Actiferol Fe dostępny jest również w formie kapsułek do stosowania doustnego – kosztuje średnio 25 złotych za opakowanie zawierające 30 kapsułek. Zaleca się zażywać 1 kapsułkę dziennie.

Nasza opinia o żelazie Actiferol Fe

Acitferol Fe to preparat zawierający łatwo przyswajalną i szybko wchłanianą przez organizm formę żelazasuplement skutecznie uzupełnia braki tego ważnego pierwiastka w organizmie.

Jego niewątpliwą zaletą jest również to, że zawarte w preparacie żelazo uwalnia się jelitach (nie w żołądku jak większość tego typu środków), co eliminuje dolegliwości ze strony układu pokarmowego, charakterystyczne dla suplementacji preparatów z żelazem.

Cena żelaza Actiferol Fe jest dość korzystna, a jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu starcza na 30 dni.

Opinie o Żelazo Actiferol Fe - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =

Podobne