295 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Żelazo Biofer

Producent: Pharbio Medical
Kategoria: Żelazo

Żelazo Biofer

Producent: Pharbio Medical Kategoria: Żelazo

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • żelazo
  • żelazo suplement
  • żelazo Biofer

Żelazo Biofer – informacje o produkcie

Biofer to suplement diety przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na żelazo.

Preparat to połączenie dwóch rodzajów żelaza (hemowego i niehemowego) z witaminą C. Stosowany jest przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby przemęczone. Nie powinien być przyjmowany przez dzieci poniżej 12. roku życia. Uzupełnia niedobory żelaza i pokrywa zwiększone zapotrzebowanie na żelazo.  

Biofer wspiera produkcję czerwonych krwinek, zmniejsza uczucie zmęczenia, poprawia pracę układu odpornościowego. Produkt został wzbogacony dodatkiem witaminy C, która wspomaga wchłanianie żelaza przez organizm.

Średnia cena żelaza Biofer wynosi 15-17 złotych za opakowanie zawierające 60 tabletek. Zaleca się zażywanie 1 tabletki dziennie. Kobiety w ciąży powinny przyjmować 1 tabletkę 2 razy dziennie.

Nasza opinia o żelazie Biofer

Biofer to suplement diety zawierający wysoko przyswajalne żelazo, które skutecznie uzupełnia niedobory pierwiastka w organizmie. Co ważne, skład preparatu został wzbogacony witaminą C, której obecność znacznie ułatwia przyswajanie żelaza.

Cena żelaza Biofer jest przystępna i korzystna, a jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu starcza na 60 dni. Przyjmowanie preparatu nie sprawia problemu – zwykle zaleca się zażywanie tylko 1 tabletki dziennie.

Opinie o Żelazo Biofer - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

44 − = 41

Podobne