231 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Żelazo Szelazo + SR

Producent: LEK-AM SP. Z O.O.
Kategoria: Żelazo

Żelazo Szelazo + SR

Producent: LEK-AM SP. Z O.O. Kategoria: Żelazo

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • żelazo
  • żelazo suplement
  • żelazo Szelazo + SR

Żelazo Szelazo + SR – informacje o produkcie

Szelazo + SR to suplement diety stosowany w celu uzupełnienia niedoborów żelaza w organizmie.

To preparat o przedłużonym uwalnianiu, który zawiera łatwo przyswajalne żelazo wysokiej jakości w formie chelatu żelaza. Jego skład wzbogacono witaminą B6 i witaminą B12, a także kwasem foliowym oraz witaminą C.

Przeznaczony jest dla osób, u których stwierdzono zbyt niski poziom żelaza, a także w przypadku zdiagnozowanej anemii. Może być stosowany przez dzieci, osoby dorosłe i osoby w podeszłym wieku.

Jak zapewnia producent, Szelazo + SR wspiera produkcję czerwonych krwinek i transport krwi w organizmie, wspomaga pracę układu odpornościowego, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Średnia cena żelaza Szelazo + SR wynosi 25 złotych za opakowanie zawierające 60 kapsułek. Preparat dostępny jest również w opakowaniach zawierających 30 kapsułek i kosztuje średnio 18 złotych.

Zaleca się zażywanie 1 kapsułki dziennie.

Nasza opinia o żelazie Szelazo + SR

Szelazo + SR to preparat, który zawiera wysoko przyswajalne żelazo – suplement stworzono na bazie chelatu żelaza, który uznawany jest za najlepiej tolerowaną i najszybciej przyswajalną formę żelaza.

To środek o przedłużonym uwalnianiu, który szybko i skutecznie uzupełnia braki żelaza. Co również warte pochwalenia, środek wzbogacony został kwasem foliowym, witaminą B6 i witaminą B12 (biorącymi udział w procesach krwiotwórczych) oraz witaminą C (ułatwiającą wchłanianie żelaza).

Cena żelaza Szelazo + SR  jest bardzo korzystna, a jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu wystarcza na 60 dni. Przyjmowanie preparatu nie sprawia kłopotów – zaleca się zażywanie tylko 1 kapsułki dziennie.

Opinie o Żelazo Szelazo + SR - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

90 − 89 =

Podobne