295 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Żelazo Chela-Ferr Forte

Producent: Olimp Labs Sp. z o.o.
Kategoria: Żelazo

Żelazo Chela-Ferr Forte

Producent: Olimp Labs Sp. z o.o. Kategoria: Żelazo

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • żelazo
  • żelazo suplement
  • żelazo Chela-Ferr Forte

Żelazo Chela-Ferr Forte – informacje o produkcie

Chela-Ferr Forte to suplement diety stosowany w celu uzupełnienia niedoborów żelaza w organizmie. Przyjmowany jest także przy zwiększonym zapotrzebowaniu na żelazo.

Preparat zawiera łatwo przyswajalne żelazo wysokiej jakości w formie chelatu aminokwasowego Albion (diglicynian żelaza), a także kwas foliowy, witaminę B6, witaminę B12 oraz witaminę C.

Może być przyjmowany przez dzieci powyżej 3. roku życia, młodzież i osoby dorosłe. Poleca się go kobietom planującym ciążę, ciężarnym i matkom karmiącym, a także dawcom krwi, wegetarianom i osobom wyróżniającym się wzmożoną aktywnością fizyczną.

Jak zapewnia producent, Chela-Ferr Forte wspiera organizm w produkcji czerwonych krwinek, hemoglobiny i transporcie tlenu i wspomaga pracę układu odpornościowego.

Średnia cena żelaza Chela-Ferr Forte to 15 złotych za opakowanie zawierające 30 kapsułek. Zaleca się zażywanie 1 kapsułki dziennie.

Nasza opinia o żelazie Chela-Fer Forte

Żelazo Chela-Ferr Forte to preparat o bogatym i cennym składzie. Zawarte w nim żelazo posiada wysoko przyswajalną formę, co w pozytywny sposób wpływa na podniesienie jego poziomu we krwi. Poza tym suplement został wzbogacony witaminami B6 i B12 (biorącymi udział w produkcji krwinek czerwionych), witaminą C (wspierającą wchłanianie żelaza) oraz kwasem foliowym (biorącymi udział w procesach krwiotwórczych).

Preparat posiada certyfikat GRAS oraz pozytywną opinię EFSA i Instytutu Matki i Dziecka. Otrzymał również akceptację Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Producent suplementu to natomiast sprawdzona i ceniona firma farmaceutyczna.

Cena żelaza jest bardzo korzystna, a jedno opakowanie przy zalecanym dawkowaniu starcza na 30 dni. Przyjmowanie preparatu nie sprawia kłopotu – zaleca się zażywanie tylko 1 kapsułki dziennie.

Opinie o Żelazo Chela-Ferr Forte - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + 1 =

Podobne