958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Anchois Lidl

Producent: Italiamo
Kategoria: Ogólna
anchois lidl

Anchois Lidl

Producent: Italiamo Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Anchois Lidl – informacje o produkcie

Anchois Lidl to produkt marki Italiamo – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Italiamo dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni włoskiej, w tym także anchois. Są to solone filety z sardeli europejskiej (Engraulis encrasicolus) zanurzone w oliwie z oliwek. Wyrób produkowany jest we Włoszech.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład anchois z Lidla wchodzą: solone filety z sardeli (Engraulis encrasicolus), oliwa z oliwek, sól.

100 gramów produktu dostarcza: 218 kcal (13 g tłuszczu, 23 g białka, 0 g węglowodanów)

Średnia cena anchois marki Lidla to 8 złotych za opakowanie zawierające 80 gramów produktu (43 gramy po odsączeniu).

Nasza opinia o anchois Lidl

Anchois Lidl to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu kulinarnym – doskonale sprawdzi się jako dodatek do wielu różnego rodzaju potraw i przekąsek. Możliwości są tu naprawdę duże. Sardele można wykorzystać w daniach makaronowych, risotto czy dodawać do rozmaitych sałatek. Dobrze smakują również jako samodzielna przekąska. Świetnie wypadają w towarzystwie świeżego pieczywa, a także świeżego avocado i jajek. Mogą być łączone również z mięsem. Podkreślą i wzbogacą smak pizzy, zapiekanek i grzanek. Wykorzystywane są także jako składnik sosów. Stanowią przy tym bogate źródło pełnowartościowego białka. Dostarczają także cennych dla zdrowia witamin i składników mineralnych.

Smak anchois z Lidla jest niezwykle charakterystyczny i wyrazisty, a także intensywny. Sardele mogą więc zdominować walory innych dodatków, co warto mieć na uwadze podczas przygotowywania potraw z ich wykorzystaniem. Są słone i rybne w smaku. Mają dość mięsistą i bogatą strukturę. Produkt dostępny jest w szklanym słoiku, w którym filety ułożone są pionowo, co znacznie ułatwia ich wyjmowanie. Skład nie wzbudza żadnych wątpliwości.

Cena anchois Lidl jest przy tym korzystna.

Opinie o Anchois Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

72 − = 64

Podobne