914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ayran Biedronka

Producent: Fruvita
Kategoria: Ogólna
ayran biedronka

Ayran Biedronka

Producent: Fruvita Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Ayran Biedronka – informacje o produkcie

Ayran Biedronka to produkt marki Fruvita – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Fruvita dostępne są różnego rodzaju produkty mleczne, w tym ayran. Jest to napój jogurtowy w stylu tureckim, wytwarzany na bazie jogurtu naturalnego i wody. Zawiera dodatek soli.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład ayranu z Biedronki wchodzą: jogurt naturalny, sól, woda.

100 gramów produktu dostarcza: 40 kcal (2 g tłuszczu, 2,2 g białka, 3,3 g węglowodanów)

Średnia cena ayranu marki Biedronki to 2-3 złote za opakowanie zawierające 250 gramów produktu.

Nasza opinia o ayranie Biedronka

Ayran Biedronka to produkt, który świetnie sprawdzi się jako zdrowy, mleczny napój czy też dodatek do różnych potraw. Tradycyjnie podawany jest do dań mięsnych, np. kebaba, a także do posiłków na bazie ryb czy warzyw. Skutecznie gasi pragnienie, również podczas ciepłych letnich dni. Jest zdrowy i odżywczy. Stanowi przy tym bogate i naturalne źródło cennych dla zdrowia witamin i składników mineralnych. Zawiera także żywe kultury bakterii.

Trzeba też przyznać, że napój smakuje naprawdę dobrze, najlepiej odpowiednio schłodzony. Jest mocno mleczny, orzeźwiający, ma charakterystyczny słono-kwaśny smak. Jego konsystencja jest zaś kremowa, gładka i płynna, ale niezbyt rzadka.

Skład produktu nie wzbudza żadnych wątpliwości. Ayran z Biedronki składa się wyłącznie z jogurtu, wody i soli, co odpowiada tradycyjnej recepturze tureckiego napoju. Na liście składników nie znajdziemy żadnych sztucznych czy zbędnych dodatków.

Cena ayranu Biedronka jest przy tym korzystna.

Opinie o Ayran Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 66 = 69

Podobne