914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Boczek Biedronka

Producent: Kraina Wędlin
Kategoria: Ogólna
boczek biedronka

Boczek Biedronka

Producent: Kraina Wędlin Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Boczek Biedronka – informacje o produkcie

Boczek Biedronka to produkt marki Kraina Wędlin – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Kraina Wędlin dostępne są różnego rodzaju wędliny i przetwory mięsne, w tym boczek. Jest to wędzony boczek wieprzowy, sprzedawany w jednym kawałku. Oferta marki obejmuje również boczek w plastrach – surowy oraz wędzony.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład boczku z Biedronki wchodzą: boczek wędzony 96%, sól, regulator kwasowości: mleczan sodu; glukoza, stabilizatory: trifosforany, difosforany, polifosforany; przeciwutleniacz: askorbinian sodu; aromat dymu wędzarniczego; substancja konserwująca: azotyn sodu.

100 gramów produktu dostarcza: 305 kcal (29 g tłuszczu, 15 g białka, 0,5 g węglowodanów)

Średnia cena boczku marki Biedronki to 6-7 złotych za opakowanie zawierające 220 gramów produktu.

Nasza opinia o boczku Biedronka

Boczek Biedronka to produkt, który świetnie sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju potraw. Można go wykorzystać podczas przygotowywania dań śniadaniowych, np. do smażenia jajecznicy, omletów czy jaj sadzonych. Może być dodawany do bigosu, gulaszu czy innych potraw z mięsem.

Wyrób zasadniczo spełnia się w swojej roli. Dobrze się kroi i rozdrabnia. Jest jednak dość słony, co z całą pewnością warto wziąć pod uwagę podczas gotowania. Wyraźnie czuć tu przyjemny dymny smak wędzenia – boczek jest naprawdę aromatyczny i pachnie bardzo apetycznie.

Niestety skład produktu może wzbudzić sporo wątpliwości. Na liście składników znajdziemy substancje konserwujące, stabilizatory, regulatory kwasowości. Jedną z pozycji jest także aromat dymu wędzarniczego, który jest szkodliwy dla naszego zdrowia.

Boczek z Biedronki ma jednak korzystną cenę.

Opinie o Boczek Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 1 =

Podobne