826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chipsy Crunchips paprykowe

Producent: Lorenz Bahlsen Snack-World
Kategoria: Chipsy

Chipsy Crunchips paprykowe

Producent: Lorenz Bahlsen Snack-World Kategoria: Chipsy

1.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • chipsy
  • chipsy paprykowe
  • chipsy crunchips paprykowe
  • crunchips paprykowe

Chipsy Crunchips paprykowe – informacje o produkcie

Chipsy Crunchips – marka chipsów ziemniaczanych produkowanych od 1993 przez koncern Lorenz Bahlsen Snack-World. Jest dostępna w 80 krajach.

Paprykowe Crunchips to cienko krojone chipsy ziemniaczane. Wytwarzane są bez konserwantów i glutenu. Skład przekąski zawiera m.in: ziemniaki, olej słonecznikowy, sól, serwatkę w proszku, cukier, paprykę w proszku, cebulę w proszku, pomidora w proszku, biały pieprz, aromat dymu wędzarniczego.

Crunchips paprykowe pakowane są w atmosferze ochronnej, która umożliwia transport produktu bez uszkodzenia. Przekąskę należy przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.

W supermarketach możemy znaleźć dwie pojemności opakowań Crunchipsów paprykowych - 140 i 200 gram (tzw. Mega Paka). Za mniejszą paczkę zapłacimy ok. 6 złotych.

Nasza opinia o paprykowych chipsach Crunchips

Chipsy paprykowe Crunchips wyróżniają się delikatną strukturą i intensywnym aromatem. Ponadto opakowanie przekąski jest przeznaczone do recyklingu.

Niestety sporo konsumentów zauważa, że produkt ten nie spełnia wszystkich obietnic producenta. Kupujący zauważają, że chipsy są zbyt słone, co zdecydowanie działa na niekorzyść produktu. Oprócz tego, chipsy te są dość kaloryczne, ponieważ w składzie zawierają dużo węglowodanów.

Wadą produktu jest także fakt, że przekąska ta zawiera aż 34 gramy tłuszczu w stu gramach opakowania. Co ciekawe, żeby spalić tę ilość kalorii musielibyśmy biec aż przez 88 minut!

Opinie o Chipsy Crunchips paprykowe - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

92 − 86 =

Opinie o produkcie

  1. M Ma

    Paskudne

    1.0

Podobne