937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chipsy Top Chips szynka i ser

Producent: Intersnack Polska
Kategoria: Chipsy

Chipsy Top Chips szynka i ser

Producent: Intersnack Polska Kategoria: Chipsy

4.5 Opinie (8)

Oznacz status produktu:
 • chipsy
 • chipsy biedronka
 • chipsy top chips

Top Chips szynka i ser – informacje o produkcie

Top Chips to marka przekąsek dystrybuowanych w sieci handlowej Biedronka. Charakteryzują się szerokim wyborem smaków i przypraw.

Top Chips szynka i ser to produkt, który powstaje ze specjalnej odmiany ziemniaka oraz wyselekcjonowanych przypraw. Chipsy występują w karbowanej postaci. W składzie produktu znajdziemy m.in.: ziemniaki, olej palmowy, aromat, sól, glutaminian sodu, ser w proszku, słodka serwatka w proszku z mleka, cukier, aromat dymu wędzarniczego, ekstrakt z cebuli, czosnek w proszku. Wartość odżywcza w stu gramach produktu wynosi kolejno: 542kcal energii, 35g tłuszczy i 49g węglowodanów.

Produkt jest możliwy do zakupienia wyłącznie w sieci sklepów Biedronka. Chipsy są dostępne najczęściej w opakowaniu o pojemności 225g, co przekłada się na ok. 8 porcji produktu. Za jedno opakowanie produktu Top Chips szynka i ser zapłacimy ok. 5-6 złotych (cena mocno waha się w zależności od promocji).

Nasza opinia o chipsach Top Chips szynka i ser

Marka Top Chips znana jest głównie ze względu na różnorodność smaków i rodzajów dystrybuowanych słonych przekąsek. Smak szynka ser należy do klasycznych wariantów marki Top Chips – nic więc dziwnego, że konsumenci wybierają ten smak najczęściej.

Dużą zaletą produktu Top Chips szynka i ser są grubo krojone chipsy, które wyróżniają się karbowanym kształtem i intensywnym zapachem. Na atrakcyjność tej przekąski wpływa także fakt, że dość często można trafić na jej atrakcyjną ofertę cenową.

Trzeba jednak pamiętać, że skład tych chipsów nie jest dobry - znajduje się w nim olej palmowy, aromaty i glutaminian sodu... Nie należy spożywać ich zbyt często.

Opinie o Chipsy Top Chips szynka i ser - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

21 − = 15

Opinie o produkcie

 1. R Robert

  Najlepsze chipsy jakie wyszły. Po połowie paczki język przestawał szczypać

  5.0

 2. J Jul

  Obrzydliwy zapach

  1.0

Podobne