412 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chipsy Lay’s Inspired by Nature

Producent: Frito Lay Poland
Kategoria: Chipsy

Chipsy Lay’s Inspired by Nature

Producent: Frito Lay Poland Kategoria: Chipsy

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • chipsy Lay's
  • chipsy
  • chipsy lays inspired by nature

Chipsy Lay's Inspired by Nature – informacje o produkcie

Chipsy Lay’s Inspired by Nature – seria chipsów marki Lay’s, która jest dostępna w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.

Lay's Inspired by Nature to nowa seria chipsów o delikatnym smaku, bez dodatku barwników i wzmacniaczy. Są przygotowane ze starannie dobranych składników i ziemniaków pochodzących z polskich upraw. Chipsy wyróżnia dodatek oliwy z oliwek w każdym ze smaków.

W serii Inspired by Nature znajdziemy przekąski o smaku: soli morskiej z ziołami, pomidora z ziołami, sera z oregano.

Skład produktów w tej serii jest dość prosty, bo zawiera: ziemniaki, oleje roślinne (kukurydziany, słonecznikowy, rzepakowy), preparat aromatyzujący, sól, aromaty, oliwę z oliwek (2%).

Aby chipsy utrzymały swoje właściwości, należy przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.

Produkt jest możliwy do zakupienia w popularnych sklepach spożywczych. Chipsy są dostępne najczęściej w opakowaniu o pojemności 120g, co przekłada się na ok. 4 porcje produktu. Za jedno opakowanie Lay’s Inspired by Nature zapłacimy ok. 5-6 złotych.

Nasza opinia o chipsach Lay’s Inspired by Nature

Seria produktów Inspired by Nature jest jedną z nowszych propozycji przekąsek od firmy Lay’s. Chipsy z pewnością wyróżnia dość prosty skład i zawartość oliwy z oliwek. Niestety dostępność produktów Inspired by Nature może być nieco utrudniona, ponieważ nie każdy sklep spożywczy posiada je w ofercie. Dla niektórych wadą może okazać się także mała różnorodność smakowa serii Inspired by Nature, jednak ze względu na dopracowaną recepturę produktu jest zrozumiałe, że skupiono się na najprostszych i sprawdzonych kompozycjach smakowych.

Jeśli chodzi o wartości kaloryczne chipsów Inspired by Nature, to są one wyższe niż w przypadku standardowych chipsów Lay's i powtarza się to także w zawartości tłuszczu oraz węglowodanów. Dlatego, choć seria Inspired by Nature nie razi rozbudowanym składem, to wciąż jest równie niezdrowa co inne przekąski tego typu.

Warto pamiętać, że osadzanie się oliwy wewnątrz opakowania jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.

Opinie o Chipsy Lay’s Inspired by Nature - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

56 + = 62

Podobne