490 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chipsy Przysnacki paprykowe

Producent: Intersnack Poland
Kategoria: Chipsy

Chipsy Przysnacki paprykowe

Producent: Intersnack Poland Kategoria: Chipsy

5.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:
 • chipsy
 • chipsy przysnacki

Chipsy Przysnacki paprykowe – informacje o produkcie

Chipsy Przysnacki – marka Przysnacki należy do oferty Intersnack Poland, która jest częścią Intersnack Group – wiodącego producenta słonych przekąsek. Intersnack Poland dostarcza szeroką gamę półproduktów licznej grupie producentów działających w przemyśle spożywczym.

Przynacki paprykowe są wytwarzane z ziemniaków krojonych ze skórką. Są smażone w kotle, w oleju słonecznikowym.

W składzie chipsów producent wyróżnia: ziemniaki, olej słonecznikowy (28%), cukier, śmietanę w proszku, sól, cebulę w proszku, naturalny aromat, ekstrakt z drożdży, paprykę w proszku (0,3%), czosnek w proszku, serwatkę w proszku, przyprawy, kwas: kwas cytrynowy. 

Przekąskę należy przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła oraz chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem. Opakowanie zawiera około 4 porcje produktu.

Chipsy marki Przysnacki kupimy w wielu sklepach spożywczych, ale warto wiedzieć, że znajdują się one w stałym asortymencie sieci Netto. Za paczkę o pojemności 125g zapłacimy ok. 4 złote.

Nasza opinia o chipsach paprykowych Przysnacki

Chipsy paprykowe Przysnacki to świetna alternatywa dla standardowych chipsów lub chrupek. Przekąska wyróżnia się naturalnym smakiem – lekko słonym, z wyczuwalną nutą papryki, śmietanki, lekko słodkim i pikantnym.

Patrząc na długość składu można się lekko zaniepokoić, jednak nie ma w nim wzmacniaczy smaku, barwników i oleju palmowego. To sprawia, że skład tego produktu jest akceptowalny. Dużą zaletą produktu jest także cena, ponieważ jest ona znacznie niższa niż w przypadku innych produktów tego typu.

Opinie o Chipsy Przysnacki paprykowe - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 54 = 62

Opinie o produkcie

 1. O oj

  Znakomite, o wiele lepsze od lejsów.

  5.0

 2. B Bri

  Zgadzam się z oceną niżej, są nieporównywalnie lepsze niż wiodące marki

  5.0

Podobne