958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chorizo Biedronka

Producent: El Toro Rojo
Kategoria: Ogólna
chorizo biedronka

Chorizo Biedronka

Producent: El Toro Rojo Kategoria: Ogólna

5.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:

Chorizo Biedronka – informacje o produkcie

Chorizo Biedronka to produkt marki El Toro Rojo– marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką El Toro Rojo dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni hiszpańskiej, w tym chorizo. Jest to pikantna kiełbasa dojrzewająca, suszona, wytwarzana na bazie mięsa wieprzowego, z dodatkiem ostrej papryki. Umieszczona jest w osłonce jadalnej z jelita wieprzowego. Jest to produkt bezglutenowy. Producent deklaruje, że do wytworzenia 100 gramów produktu użyto 157 gramów mięsa. Kiełbasa została wyprodukowana w Hiszpani.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład chorizo z Biedronki wchodzą: mięso wieprzowe, ostra czerwona papryka w proszku 2,7%, sól, czosnek.

100 gramów produktu dostarcza: 414 kcal (35 g tłuszczu, 25 g białka, 0,5 g węglowodanów)

Średnia cena chorizo marki Biedronka to 13-14 złotych za opakowanie zawierające 280 gramów produktu.

Nasza opinia o chorizo Biedronka

Chorizo Biedronka to bardzo smaczna kiełbasa o charakterystycznym smaku oraz krótkim i bezpiecznym składzie. Produkt zawiera same naturalne składniki – przede wszystkim mięso wieprzowe. Na liście składników nie znajdziemy więc konserwantów, wzmacniaczy smaku czy innych sztucznych dodatków. Poza mięsem do produkcji użyto wyłącznie przypraw. Warto również wspomnieć, że kiełbasa produkowana jest w Hiszpanii – to istotne z uwagi na to, że chorizo to wyrób charakterystyczny właśnie dla kuchni hiszpańskiej.

Bardzo dobry skład produktu bezpośrednio przekłada się w tym przypadku na jego świetny, a przy tym bardzo intensywny smak. Chorizo Biedronka smakuje naprawdę dobrze – jej smak jest wyrazisty, głęboki i pikantny. Wyraźnie czuć tu nutę czosnku i papryki, a także lekką kwaskowatość. Można więc śmiało powiedzieć, że spełnia warunki klasycznej chorizo. Kiełbasa doskonale sprawdzi się jako samodzielna przekąska czy też element deski wędlin. Wspaniale smakuje w towarzystwie pieczywa. Z powodzeniem można jej użyć również jako składnika innych potraw, np. gulaszy, pizzy, zup.

Cena chorizo Biedronka jest przy tym dość korzystna.

Opinie o Chorizo Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

80 − = 77

Opinie o produkcie

  1. AB Al Bano

    znakomita kiełbasa; alternatywne kiełbasy w marketach o podobnym jakościowo składzie kosztują ok.70-90 zł/kg, a tutaj niemal połowa tego

    5.0

Podobne