948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kabanosy Biedronka Kraina Wędlin

Producent: Kraina Wędlin
Kategoria: Kabanosy – czy są zdrowe? Rodzaje i ceny
kabanosy biedronka

Kabanosy Biedronka Kraina Wędlin

Producent: Kraina Wędlin Kategoria: Kabanosy – czy są zdrowe? Rodzaje i ceny

1.6 Opinie (8)

Oznacz status produktu:

Kabanosy Biedronka Kraina Wędlin – informacje o produkcie

Kabanosy Biedronka Kraina Wędlin to produkt marki własnej sieci sklepów Biedronka należącej do portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Kraina Wędlin dostępne są różnego rodzaju wyroby mięsne, w tym kabanosy klasyczne wieprzowe. Są to cienkie kiełbaski wytwarzane z drobno rozdrobnionego mięsa wieprzowego. To wyrób parzony, wędzony, suszony, umieszczony w jadalnej osłonce alginianowej. Producent informuje, że 100 gramów gotowego produktu otrzymano ze 157 gramów mięsa wieprzowego.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład kabanosów Biedronka Kraina Wędlin wchodzą: mięso wieprzowe, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego, zawierają gorczycę), cukier, białko wieprzowe, stabilizatory: octany sodu, cytraniany sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu.

100 gramów produktu dostarcza: 451 kcal (36 g tłuszczu, 23 g białka, 7,8 g węglowodanów)

Średnia cena kabanosów Biedronka Kraina Wędlin to 8-9 złotych za opakowanie zawierające 300 gramów produktu.

Nasza opinia o kabanosach Biedronka

Kabanosy Biedronka Kraina Wędlin to dość smaczne kiełbaski o przyjemnym aromacie i wysokiej zawartości mięsa. Spełnią swoją rolę jako gotowa przekąska czy też składnik innych dań. Mają ładny kolor. Dobrze się dzielą, choć czasem można natrafić na chrząstkę czy twardszy kawałek mięsa. Trudno jednak stwierdzić, żeby produkt wyróżniał się czymś szczególnym. Ich smak jest wyrazisty, czuć w nim wędzone mięso i przyprawy. Niestety poza naturalnymi dodatkami w składzie znaleźć można ekstrakty przypraw, a także aromaty, w tym aromat dymu wędzarniczego.

Pozostałe pozycje na liście składników również nie napawają optymizmem. Mamy tu stabilizatory, konserwanty, przeciwutleniacze i wzmacniacze smaku. Mało tego, do produkcji kiełbasek użyto białka wieprzowego czy skrobi, a nawet cukru. Skład jest więc zbyt długi i pełen sztucznych dodatków, których nie powinien mieć produkt wysokiej jakości. Cena kabanosów Biedronka Kraina Wędlin jest przy tym przystępna.

Opinie o Kabanosy Biedronka Kraina Wędlin - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 31 = 40

Opinie o produkcie

 1. K kabanos

  Zapach unosi się na całe osiedle. Wszystkie koty się zbiegły.

  2.0

 2. A Anna

  Najgorsze kabanosy jakie jadłam, ochydne w smaku,w środku zamiast kawałeczków mięska i przypraw znajduje się jakaś masa z przyprawami i konserwantami.przypomina to karmę dla zwierząt i podobnie pachnie.Nikomu nie polecam i nigdy już więcej nie kupię.producent niech nauczy się robić prawdziwe kabanosy! A to coś kabanosopododne niech sobie jedzą sami.Smacznego producencie!

  1.0

 3. P Paulina

  Nie zasługuje nawet na q gwiazdkę,to przypomin karmę dla zwierząt jest obrzydliwe w smaku i bardzo sztuczne.

  1.0

 4. B Ble

  Pomimo ogromu chemii i cukru i tak są ochydne... nigdy więcej tego czegoś nie kupię

  1.0

 5. P Paweł

  To jest dramat! Producent firma Tarczyński nie powinien tego czegoś wypuszczać na rynek! A Biedronka wycofać ten produkt z oferty. Coś okropnego,po spróbowaniu całe opakowanie wylądowało w koszu! Omijać szerokim łukiem!

  1.0

Podobne