937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kabanosy Konspol

Producent: Konspol
Kategoria: Kabanosy – czy są zdrowe? Rodzaje i ceny
kabanosy konspol

Kabanosy Konspol

Producent: Konspol Kategoria: Kabanosy – czy są zdrowe? Rodzaje i ceny

5.0 Opinie (2)

Oznacz status produktu:

Kabanosy Konspol – informacje o produkcie

Kabanosy Konspol to produkt firmy Konspol – polskiego producenta mięsa, wędlin i dań gotowych, działającego na rynku od 1982 roku.

Pod marką Konspol dostępne są różnego rodzaju wyroby mięsne, w tym kabanosy z kurczaka Natura Konspol. Są to kiełbaski wytwarzane ze średnio rozdrobnionego mięsa z kurczaka (100% zawartości), umieszczone w jadalnej osłonce z jelita baraniego, wędzone dymem z drewna bukowego. To wyrób wędzony, pieczony. Producent informuje, że 100 gramów gotowego produktu otrzymano ze 135 gramów mięsa.

W skład kabanosów Konspol wchodzą: mięso z kurczaka, sól, przyprawy.

100 gramów produktu dostarcza: 253 kcal (18,3 g tłuszczu, 22 g białka, 0 g węglowodanów).

Średnia cena kabanosów Konspol to 15 złotych za opakowanie zawierające 280 gramów produktu.

Nasza opinia o kabanosach Konspol

Kabanosy Konspol mają naturalny i bezpieczny skład. Kiełbaski zawierają praktycznie same mięso drobiowe (100% mięsa z kurczaka). Na liście składników próżno więc szukać wzmacniaczy smaku, aromatów, konserwantów itd. Jedyne dodatki to sól i naturalne przyprawy.

Dobry skład odpowiada w oczywisty sposób za smak kabanosów. Te są zaś naprawdę bardzo smaczne – łagodne, a jednocześnie wyraziste, z wyczuwalnym smakiem i aromatem wędzenia. Mają delikatną konsystencję i apetyczną barwę. Kabanosy Konspol są jednak nieco grubsze i krótsze niż inne tego typu produkty. Warto również pamiętać, że są to kiełbaski drobiowe – podczas gdy tradycyjnie kabanosy wytwarza się z mięsa wieprzowego. Dzięki temu dostarczają organizmowi mniej kalorii (o około 200 kcal mniej na 100 gramów produktu). Mogą nie przypaść jednak do gustu wielbicielom klasycznych kabanosów.

Cena produktu jest przy tym korzystna.

Opinie o Kabanosy Konspol - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

38 − 30 =

Opinie o produkcie

  1. J Jadźka

    Naprawdę polecam - są pyszne, mają doskonały skład. Oby więcej takich produktów. Chociaż niestety ostatnio nie można ich dostać w Biedronce, gdzie zazwyczaj były dostępne... Ktoś wie, czy je wycofali ze sprzedaży?

    5.0

  2. ¯ ¯\_(ツ)_/¯

    Gdzie można kupić te kabanosy teraz? Dawno temu były biedronie i netto.

    5.0

Podobne