958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kabanosy Tarczyński

Producent: Tarczyński
Kategoria: Kabanosy – czy są zdrowe? Rodzaje i ceny
kabanosy tarczyński

Kabanosy Tarczyński

Producent: Tarczyński Kategoria: Kabanosy – czy są zdrowe? Rodzaje i ceny

2.0 Opinie (4)

Oznacz status produktu:

Kabanosy Tarczyński – informacje o produkcie

Kabanosy Tarczyński to produkt firmy Tarczyński – znanego polskiego producenta wędlin i wyrobów mięsnych, działającego na rynku od ponad 30 lat.

Pod marką Tarczyński dostępne są różnego rodzaju kabanosy. Jednymi z częściej wybieranych produktów są zaś kabanosy Exclusive Wieprzowe. To cienkie, wędzone kiełbaski wytwarzane z drobno rozdrobnionego mięsa wieprzowego, umieszczone w jadalnej osłonce alginianowej. Nie zawierają barwników, glutaminianów ani fosforanów. To wyrób parzony, wędzony, suszony. Producent informuje, że 100 gramów produktu wyprodukowano ze 185 gramów mięsa wieprzowego.

W skład kabanosów Tarczyński wchodzą: mięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu.

100 gramów produktu dostarcza: 490 kcal (41 g tłuszczu, 25 g białka, 5,3 g węglowodanów)

Średnia cena kabanosów Tarczyński to 7-8 złotych za opakowanie zawierające 105 gramów produktu.

Nasza opinia o kabanosach Tarczyński

Kabanosy tarczyński mają znakomity smak oraz przyjemny aromat. Kiełbaski świetnie smakują – są mocno mięsne, czuć w nich intensywny zapach wędzenia i naturalnych przypraw. Ich smak jest bardzo wyrazisty, choć również dość słony. Mają postać bardzo cienkich batonów, są kruche i łatwo się dzielą, ale ich skórka może się wydać nieco zbyt wysuszona. Wyróżniają się także atrakcyjną ciemnoczerwoną barwą. Ich konsystencja jest zaś jednolita, bez zgrubień i chrząstek.

Skład kabanosów Tarczyński wieprzowych pozostawia jednak trochę do życzenia. Wprawdzie zawartość mięsa wieprzowego jest tu wysoka, a produkt nie zawiera wzmacniaczy smaku, barwników i fosforanów, to na liście składników nie brakuje sztucznych dodatków. Znajdują się na niej również skrobia, tłuszcz wieprzowy i cukier. Zdecydowanie obniża to jakość wyrobu, zwłaszcza z perspektywy osób dbających o zdrową dietę.

Opinie o Kabanosy Tarczyński - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 2 =

Opinie o produkcie

 1. D Dorota

  Kupiłam stare spleśniałe😡

  1.0

 2. M Monika

  Najlepsze kabanosy to tarczyński

  5.0

 3. Ł Łukasz

  Od ostatnich dwóch miesięcy, kupując ten produkt w sklepach sieci Żabka, coraz częściej po prostu smakują stęchlizną, jedyne co mogę określić że ten smak ma wiele wspólnego z zapachem. Coś się zmieniło?

  1.0

 4. J JA

  opakowanie 300g drobiowe......pierwszy kęs ...i owszem ale później to taka chemia w ustach przez dwa dni

  1.0

Podobne