914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kapusta kiszona Biedronka

Producent: Swojska Chata
Kategoria: Ogólna
kapusta kiszona biedronka

Kapusta kiszona Biedronka

Producent: Swojska Chata Kategoria: Ogólna

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Kapusta kiszona Biedronka – informacje o produkcie

Kapusta kiszona Biedronka to produkt marki Swojska Chata – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Swojska Chata dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym kapusta kiszona. Jest to biała kapusta kiszona – produkt otrzymywany jest w wyniku naturalnej fermentacji mlekowej. Nie zawiera dodatku substancji konserwujących.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład kapusty kiszonej marki Biedronki wchodzą: kapusta biała, sól.

100 gramów produktu dostarcza: 14 kcal (0 g tłuszczu, 0,9 g białka, 1,8 g węglowodanów)

Średnia cena kapusty kiszonej z Biedronki to 2-3 złote za opakowanie zawierające 520 gramów produktu (400 gramów po odsączeniu).

Nasza opinia o kapuście kiszonej Biedronka

Kapusta kiszona Biedronka to produkt o szerokim zastosowaniu kulinarnym, który może być składnikiem wielu różnego rodzaju potraw. Może być spożywana zarówno na surowo, jak i po obróbce termicznej. Świetnie sprawdzi się jako baza rozmaitych surówek. Doskonale smakuje w połączeniu z tartym jabłkiem i marchewką, doprawiona odrobiną cukru i pokropiona oliwą. Z powodzeniem można ją jednak wykorzystać w mniej oczywistych kombinacjach. Kapusta może być ponadto składnikiem bigosu. Znakomicie wypada także w tradycyjnych daniach wigilijnych, takich jak łazanki z kapustą czy kapusta z grzybami, grochem lub suszoną śliwką. Wspaniale sprawdzi się jako składnik farszu do pierogów, krokietów, uszek.

Trzeba zresztą przyznać, że kapusta kiszona z Biedronki jest smaczna, a także krucha i soczysta. Pokrojona jest drobno i cienko. Smakuje naprawdę dobrze i naturalnie. Wyraźnie czuć tu charakterystyczną dla kiszonek kwaskowość – w razie potrzeby i w zależności od indywidualnych preferencji można kapustę wypłukać w wodzie, aby była mniej kwaśna.

Warto również zwrócić uwagę na skład – znajdziemy tu wyłącznie kapustę białą oraz sól. Na liście składników kapusty kiszonej Biedronka nie ma konserwantów ani żadnych sztucznych czy zbędnych dodatków. Produkt utrwalany jest w naturalnym procesie fermentacji mlekowej – odpowiada to nie tylko za walory smakowe kapusty, ale również za jej prozdrowotne właściwości.

Cena kapusty kiszonej Biedronka jest przy tym korzystna.

Opinie o Kapusta kiszona Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 26 = 29

Podobne