914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kvarg Biedronka

Producent: Fruvita
Kategoria: Ogólna
biedronka kvarg

Kvarg Biedronka

Producent: Fruvita Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Kvarg Biedronka – informacje o produkcie

Kvarg Biedronka to produkt marki Fruvita – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Fruvita dostępne są różnego rodzaju przetwory mleczne, w tym kvarg. Jest to serek twarogowy typu skandynawskiego, wytwarzany na bazie odtłuszczonego mleka krowiego z udziałem bakterii fermentacji mlekowej, wyróżniający się wysoką zawartością białka (22,4 g na porcję) przy 0% zawartości tłuszczu. Podstawowym wariantem produktu jest kvarg naturalny bez dodatku cukru. Oferta marki obejmuje przy tym również wersje smakowe – truskawka, brzoskwinia i wanilia.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład kvargu z Biedronki wchodzą: mleko odtłuszczone, bakterie fermentacji mlekowej.

100 gramów produktu dostarcza: 64 kcal (0 g tłuszczu, 11,2 g białka, g węglowodanów)

Średnia cena kvargu marki Biedronki to 2-3 złote za opakowanie zawierające 200 gramów produktu.

Nasza opinia o kvargu Biedronka

Kvarg naturalny Biedronka to smaczny i zdrowy serek o szerokim zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się więc jako baza różnego rodzaju dań śniadaniowych. Dobrze łączy się z płatkami, musli czy granolą – będą tu pasować również owoce świeże i suszone, orzechy, pestki itd. Kvarg wykorzystać można także jako dodatek do naleśników. Jest wdzięcznym składnikiem rozmaitych placuszków typu pancake. Z powodzeniem można go traktować jako samodzielną przekąskę. Może być też ciekawym urozmaiceniem dla zwykłego jogurtu naturalnego. To niewątpliwie  produkt, który zainteresuje osoby dbające o dużą ilość białka w codziennym menu, zwłaszcza osoby aktywne fizycznie, a także te na dietach odchudzających.

Kvarg z Biedronki w wersji naturalnej ma dość neutralny smak – mleczny z lekką kwaskową nutą. Jego konsystencja jest gęsta, kremowa i gładka, a barwa biała. Z całą pewnością warto wspomnieć, że jest to produkt niezawierający tłuszczu, stosunkowo niskokaloryczny. Dostarcza za to sporo białka. Jest też sycący i pożywny. Jego skład nie wzbudza żadnych wątpliwości. Serek to praktycznie samo mleko. Na liście składników nie znajdziemy więc żadnych sztucznych czy zbędnych dodatków.

Cena kvargu Biedronka jest przy tym korzystna.

Opinie o Kvarg Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 1 =

Podobne