937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Masło migdałowe Lidl

Producent: Mcennedy
Kategoria: Ogólna
masło migdałowe lidl

Masło migdałowe Lidl

Producent: Mcennedy Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Masło migdałowe Lidl – informacje o produkcie

Masło migdałowe Lidl to produkt marki Mcennedy – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Mcennedy dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni amerykańskiej,  w tym także masło migdałowe. Jest to krem wytwarzany na bazie prażonych migdałów. W podstawowym wariancie to krem gładki. Oferta marki obejmuje również krem crunchy (z kawałkami migdałów). Masło nie zawiera żadnych dodatków. Produkowane jest w Wielkiej Brytanii.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład masła migdałowego z Lidla wchodzą: migdały prażone.

100 gramów produktu dostarcza: 631 kcal (52,2 g tłuszczu, 29,6 g białka, 6,6 g węglowodanów)

Średnia cena masła migdałowego marki Lidla to 13 złotych za opakowanie zawierające 170 gramów produktu.

Nasza opinia o maśle migdałowym Lidl

Masło migdałowe Lidl to produkt, który doskonale sprawdzi się właściwie wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się bardziej popularne masło orzechowe. Będzie więc atrakcyjnym i smacznym dodatkiem do naleśników, gofrów i wszelkich placuszków. Świetnie smakuje z pieczywem – ze świeżym chlebem, bułką czy gorącymi tostami. Stosowane jest w roli dodatku do deserów i ciast. Może być też składnikiem potraw wytrawnych – spisze się w daniach typu curry, a także w sosach do sałatek itp.

Trzeba też przyznać, że krem jest rzeczywiście smaczny – mocno migdałowy z wyraźnym orzechowym posmakiem prażenia. Będzie naprawdę ciekawą alternatywą dla masła z fistaszków. Stanowi przy tym bogate źródło wielu cennych dla zdrowia składników. Jego konsystencja jest gęsta, zwarta, a przy tym kremowa. Masło migdałowe z Lidla pachnie też bardzo apetycznie. Łatwo się rozsmarowuje i jest przyjemne podczas jedzenia. Chwilami może sprawić wrażenie zatykania, jest to jednak charakterystyczne dla tego rodzaju kremów. Warstwa oleju zbierająca się na wierzchu jest natomiast naturalnym zjawiskiem – do uzyskania pożądanej konsystencji całość wystarczy wymieszać.

Skład produktu nie wzbudza żadnych wątpliwości. Na liście składników znajdziemy jedynie prażone migdały. Próżno tam więc szukać konserwantów czy innych sztucznych substancji. Nie ma tu też soli ani cukru.

Cena masła migdałowego Lidl może wydać się nieco wysoka – za niewielki słoiczek kremu trzeba zapłacić w końcu aż 13 złotych. W porównaniu jednak z cenami podobnych produktów jest naprawdę bardzo korzystna. Warto też w tym kontekście wspomnieć, że masło jest intensywne w smaku i sycące, a tym samym bardzo wydajne.

Opinie o Masło migdałowe Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

78 − 70 =

Podobne