826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Olej kokosowy Biedronka

Producent: Vitanella
Kategoria: Ogólna
olej kokosowy biedronka

Olej kokosowy Biedronka

Producent: Vitanella Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Olej kokosowy Biedronka – informacje o produkcie

Olej kokosowy Biedronka to produkt marki Vitanella – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Vitanella dostępne są różnego rodzaju produkty zbożowe, a także olej kokosowy. Jest to rafinowany olej roślinny pozyskiwany z miąższu orzecha palmy kokosowej. To produkt bezzapachowy, sprzedawany w szklanym słoiku, przeznaczony do pieczenia i smażenia. Pochodzi z Indonezji.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład oleju kokosowego z Biedronki wchodzą: rafinowany olej kokosowy 100%.

100 gramów produktu dostarcza: 900 kcal (100 g tłuszczu, <0,5 g białka, <0,5 g węglowodanów)

Średnia cena oleju kokosowego marki Biedronki to 10 złotych za opakowanie zawierające 500 ml produktu.

Nasza opinia o oleju kokosowym Biedronka

Olej kokosowy Biedronka to produkt, który świetnie sprawdzi się do jako tłuszcz do przyrządzania różnego rodzaju dań. Z powodzeniem można używać go zarówno do smażenia, jak i pieczenia. To zresztą produkt dość uniwersalny – jest właściwie bezsmakowy i bezwonny, dzięki czemu w żaden sposób nie dominuje smaku przygotowywanych z jego udziałem potraw. Warto też wspomnieć, że olej można stosować również w celach kosmetycznych – śmiało można nakładać go na skórę czy włosy.

Jego konsystencja jest stała, a kolor biały. Pod wpływem temperatury tłuszcz staje się z kolei płynny i niemal bezbarwny. Olej kokosowy z Biedronki ma także czysty, bezpieczny i prosty skład. Na liście składników nie znajdziemy więc żadnych sztucznych czy zbędnych dodatków. Produkt dostępny jest w szklanym opakowaniu, co sprzyja zachowaniu jego świeżości.

Należy również pamiętać, że jest to olej rafinowany, czyli oczyszczony. Taki rodzaj oleju przystosowany jest do obróbki termicznej z uwagi na wysoką temperaturę dymienia, pozbawiony jest też przy tym większości korzystnych dla zdrowia właściwości (w przeciwieństwie do oleju nierafinowanego, czyli tłoczonego na zimno, który spożywa się na surowo, bogatego w witaminy, minerały i inne cenne związki).

Cena oleju kokosowego Biedronka jest przy tym bardzo atrakcyjna.

Zobacz też naszą opinię o oleju sezamowym z Biedronki oraz z Lidla :)

Opinie o Olej kokosowy Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 1

Podobne