937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Oliwa z oliwek Lidl 

Producent: Primadonna
Kategoria: Ogólna
oliwa z oliwek lidl

Oliwa z oliwek Lidl 

Producent: Primadonna Kategoria: Ogólna

1.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Oliwa z oliwek Lidl – informacje o produkcie

Oliwa z oliwek Lidl to produkt marki Primadonna – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Primadonna dostępne są różne oliwy z oliwek z różnych krajów pochodzenia (Grecja, Hiszpania, Włochy). Jednym z częściej wybieranych produktów jest natomiast grecka oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (extra virgin), uzyskana bezpośrednio z oliwek, wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Produkowana jest w Grecji.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład oliwy z oliwek marki Lidl wchodzą: oliwa z oliwek 100%.

100 ml produktu dostarcza: 824 kcal (91,6 g tłuszczu, 0 g białka, 0 g węglowodanów)

Średnia cena oliwy z oliwek z Lidla to 24 złote za opakowanie zawierające 500 ml produktu.

Nasza opinia o oliwie z oliwek Lidl

Oliwa z oliwek Lidl to dość smaczna oliwa, którą z powodzeniem można wykorzystać do skropienia sałatek i surówek, a także jako bazy do rozmaitych sosów i dressingów czy też składnika marynat. Świetnie wypada również w towarzystwie świeżego pieczywa. Sprawdzi się też podczas duszenia, grillowania i pieczenia.

Smakuje zresztą całkiem dobrze. Ma delikatny, ale dość wyrazisty smak z lekko wyczuwalną goryczką, nieco jednak pozbawiony głębi charakterystycznej dla oliwy z oliwek najwyższej jakości. Jest przy tym świeża i naturalna. Dostępna jest w butelce z ciemnego szkła (będącej najlepszym sposobem przechowywania oliwy) wyposażonej w praktyczny dozownik. Warto też wspomnieć, że stanowi bogate źródło cennych dla zdrowia składników, takich jak nienasycone kwasy tłuszczowe czy witaminy A, D, E i K.

Oliwa z oliwek z Lidla ma przy tym korzystną cenę.

Zobacz też naszą opinię o oliwie z oliwek z Biedronki :)

Opinie o Oliwa z oliwek Lidl  - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

36 − 26 =

Opinie o produkcie

  1. L Lola

    Kupiłam w lidlu oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia - Primadonna BIO z certyfikowanym listkiem gwarantującym - 100% jakość. Napiszę tak BABDA ZLODZEJI i Oszustów. Ta pseudo oliwa z oliwek BIO to zwykle wypłuczyny, jest jasna, przezroczysta, leje się jak woda z kranu, nie ma zapachu. Włożyłam ją z ciekawości do lodówki, niestety w lodowce nie zmętniała, nie zmieniła swojej wodnistej konsystencji. Używam od 20 lat oliwy z oliwek ale na takie pomyje jeszcze nie trafiłam, jeszcze z listkiem wydawanym przez Ministerstwo Rolnictwa, ktore ma zapewnić gwarancje i jakość. Bez komentarza.

    1.0

Podobne