914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Panierka panko Lidl

Producent: Goong
Kategoria: Ogólna
panierka panko lidl

Panierka panko Lidl

Producent: Goong Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Panierka panko Lidl – informacje o produkcie

Panierka panko Lidl to produkt marki Goong – marki słynącej z orientalnych produktów wytwarzanych na bazie tradycyjnych receptur z Chin, Wietnamu i Tajlandii, należącej do firmy Pamapol.

Pod marką Goong dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni azjatyckich, w tym panierka panko. Jest to panierka/bułka tarta typu japońskiego, przeznaczona do panierowania mięs, ryb, owoców morza, serów i warzyw. Panierowane produkty należy smażyć na patelni lub w głębokim tłuszczu.

Produkt dostępny jest m.in. w sieci sklepów Lidl.

W skład panierki panko z Lidla wchodzą: mąka pszenna, woda, drożdże, sól.

100 gramów produktu dostarcza: 372 kcal (1,6 g tłuszczu, 14 g białka, 74 g węglowodanów)

Średnia cena panierki panko z Lidla to 5 złotych za opakowanie zawierające 200 gramów produktu.

Nasza opinia o panierce panko Lidl

Panierka panko Lidl to produkt, który świetnie sprawdzi się do panierowania mięs, ryb, owoców morza, a także warzyw i serów. Szczególnie dobrze wypada w daniach azjatyckich. Z całą pewnością może też stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnej panierki przygotowywanej z bułki tartej.

Trzeba zresztą przyznać, że panierka wypada całkiem nieźle. Wzbogaca i podkreśla smak potraw. Sprawia też, że są przyjemnie chrupiące. Ma lekką i delikatną strukturę i chłonie niewiele tłuszczu. Może się jednak czasem zdarzyć, że odkleja się od opanierowanego produktu. Zdecydowanie najlepiej sprawdza się podczas smażenia w głębokim tłuszczu. Warto zwrócić przy tym uwagę na sugerowany przez producenta sposób przyrządzania – zaleca się panierowanie produktu uprzednio zanurzonego w mieszance mąki, jajka i wody o konsystencji ciasta naleśnikowego.

Niewątpliwie należy też wspomnieć, że skład panierki panko Lidl nie wzbudza żadnych wątpliwości. Lista składników jest krótka – produkt zawiera wyłącznie mąkę, wodę, drożdże oraz dodatek soli. Próżno tu więc szukać jakichkolwiek sztucznych czy zbędnych dodatków.

Panierka panko z Lidla ma atrakcyjną cenę.

Zobacz też naszą opinię o panierce panko z Biedronki :)

Opinie o Panierka panko Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

56 − = 46

Podobne