958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Parówki Jedynki

Producent: Indykpol
Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń
parówki jedynki

Parówki Jedynki

Producent: Indykpol Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • parówki
  • parówki Jedynki
  • Jedynki
  • parówki Indykpol

Parówki Jedynki – informacje o produkcie

Parówki Jedynki to produkt firmy Indykpol – jednego z największych przedsiębiorstw w Polsce zajmujących się produkcją wyrobów drobiarskich, polskiego lidera w produkcji mięsa indyczego.

Pod marką Jedynki dostępnych jest kilka rodzajów produktów. Spośród nich najbardziej popularnym są parówki Jedynki Classic. Jest to podstawowa klasyczna wersja parówek marki.

Parówki Jedynki Classic to produkt wytwarzany na bazie mięsa drobiowego (z indyka i kurczaka) z dodatkiem mięsa wieprzowego, zawierający 76,2% mięsa. Nie zawierają wzmacniaczy smaku ani stabilizatorów. Jest to produkt bezglutenowy. Sprzedawane są w praktycznym opakowaniu – każda parówka zapakowana jest oddzielnie, dzięki czemu można rozpakowywać je pojedynczo. Nie zawierają niejadalnych osłonek.

W skład parówek Jedynki wchodzą: mięso 76,2% (w tym mięso z indyka 59,4%, mięso z kurczaka 8,6%, mięso wieprzowe 8,2%), woda, tłuszcz wieprzowy, regulator kwasowości: mleczan sodu, sól, białko sojowe, przyprawy, tłuszcz drobiowy, skrobia ziemniaczana, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu.

100 gramów produktu dostarcza: 183 kcal (14 g tłuszczu, 0,7 g węglowodanów, 13 g białka).

Średnia cena parówek Jedynki to 5 złotych za opakowanie zawierające 200 gramów produktu.

Nasza opinia o parówkach Jedynki

Parówki Jedynki Classic to jedne z chętniej kupowanych parówek dostępnych obecnie na rynku. Są smaczne i łagodne, a ich konsystencja delikatna, miękka i zbita. Zaletą produktu jest również jego skład. Parówki zawierają około 80% mięsa, w tym głównie mięsa z indyka o unikalnych właściwościach (mięso indycze jest źródłem pełnowartościowego białka, witamin i składników mineralnych).

Jedynki Classic nie zawierają fosforanów ani wzmacniaczy smaku. Na liście składników nie ma też MOM (mięsa oddzielonego mechanicznie). Na ich niekorzyść wpływa za to dodatek tłuszczu wieprzowego i drobiowego oraz substancji konserwujących.

Do zalet produktu zaliczyć można ponadto rodzaj opakowania – każdą parówkę można rozpakować oddzielnie, nie naruszając całego opakowania. Ułatwia to przechowywanie i pozwala na dłuższe zachowanie świeżości produktu.

Cena parówek Jedynki Classic jest korzystna. Ich producent to natomiast uznana firma działająca od 1951 roku, produkująca głównie na bazie mięsa z indyka.

Opinie o Parówki Jedynki - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

73 − 64 =

Podobne