958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Parówki Pikok Lidl

Producent: Pikok Lidl
Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń
parówki pikok lidl

Parówki Pikok Lidl

Producent: Pikok Lidl Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Parówki Pikok Lidl – informacje o produkcie

Parówki Pikok Lidl to produkt marki Pikok Lidl – marki własnej Lidl (niemieckiej sieci sklepów, której historia sięga do lat 30. XX wieku).  

Pod marką produkuje się kilka rodzajów parówek. Jednymi z częściej wybieranych są parówki wieprzowe Pikok Lidl. Są to parówki wytwarzane na bazie mięsa wieprzowego – zawartość mięsa w produkcie wynosi 83%. Nie zawierają niejadalnych osłonek. Jest to produkt homogenizowany, wędzony i parzony.

W skład parówek Pikok Lidl wchodzą: mięso wieprzowe (83%), woda, sól, glukoza, stabilizator: cytrynian sodu, difosforany (disodowy, tetrasodowy), przyprawy i ich ekstrakty, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinan sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu.

100 gramów produktu dostarcza: 263 kcal (23 g tłuszczu, 1 g węglowodanów, 13 g białka).

Średnia cena parówek Pikok Lidl to 3-4 złote za opakowanie zawierające 250 gramów.

Nasza opinia o parówkach Pikok Lidl

Parówki wieprzowe Pikok Lidl to jeden z najczęściej wybieranych produktów tego typu sprzedawanych pod marką własną sieci sklepów Lidl. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ parówki są naprawdę smaczne. Mają łagodny, a przy tym wyraźny smak. Nie można nic zarzucić również ich konsystencji – są jędrne, zwarte i niezbyt twarde.

Za dobrym smakiem stoi zresztą całkiem niezły skład. Parówki Pikok zawierają aż 83% mięsa wieprzowego. Niestety, na liście ich składników znalazły się również wzmacniacze smaku, konserwanty oraz stabilizatory – te uznaje się zaś za niezbyt pożądane i szkodliwe dla zdrowia dodatki do żywności.

Cena parówek Pikok Lidl jest przy tym bardzo korzystna – zwłaszcza w porównaniu do innych produktów tego rodzaju dostępnych na rynku.

Opinie o Parówki Pikok Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

22 − 13 =

Podobne