958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Parówki Sokoliki

Producent: Sokołów
Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń
parówki sokoliki

Parówki Sokoliki

Producent: Sokołów Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń

1.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • parówki
  • parówki Sokoliki
  • Sokoliki
  • Sokołów

Parówki Sokoliki – informacje o produkcie

Parówki Sokoliki to produkt firmy Sokołów – jednego z największych przedsiębiorstw mięsnych w Polsce, którego historia sięga końca XIX wieku.

Są to parówki wytwarzane na bazie mięsa drobiowego z dodatkiem cielęciny, zawierające 90% mięsa. Wyróżniają się obniżoną zawartością tłuszczu. Nie posiadają osłonek. Nie zawierają laktozy. Jest to produkt parzony, wędzony, homogenizowany.

W skład parówek Sokoliki wchodzą: mięso z kurcząt 83%, woda, mięso cielęce 4%, skrobia ziemniaczana, sól, białko z kurcząt, białka mleka (łącznie z laktozą), hydrolizowane białko słonecznika, przyprawy (w tym: papryka, pieprz, imbir), glukoza, cukier, przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy (witamina c), ekstrakty przypraw, aromaty, regulator kwasowości: octany sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu.

100 gramów produktu dostarcza: 186 kcal (13 g tłuszczu, 1,7 g węglowodanów, 15,5 g białka).

Średnia cena parówek Sokoliki to 4-5 złotych za opakowanie zawierające 140 gramów produktu.

Nasza opinia o parówkach Sokoliki

Parówki Sokoliki to jedne z najczęściej kupowanych parówek. Za ich tak dużą popularnością wśród klientów stoi zaś przede wszystkim dobry i łagodny smak oraz bezpieczny skład.

Produkt zawiera aż 83% mięsa drobiowego z kurcząt oraz dodatek mięsa cielęcego (4%). Do jego zalet należy brak stabilizatorów, regulatorów kwasowości, substancji zagęszczających i wzmacniaczy smaku. Na liście składników nie ma również cukru, dodatków tłuszczowych ani MOM (mięsa oddzielonego mechanicznie).  
Parówki Sokoliki są bardzo smaczne, a także delikatne – zarówno w smaku, jak i konsystencji. Są miękkie i mają łagodny, przyjemny smak. Świetnie smakują przyrządzone na ciepło i jako zimna przekąska. Atutem jest również brak niejadalnych osłonek, a także obniżona zawartość tłuszczu.

Cena parówek Sokoliki jest korzystna. Ich producent to natomiast bardzo znana i ceniona firma w branży mięsnej z długą historią i bogatą tradycją.

Opinie o Parówki Sokoliki - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + = 16

Opinie o produkcie

  1. S Sebastian

    Zawierają azotan sodu ,rakotwórczy, jak zresztą większość produktów,.

    1.0

Podobne