958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Parówki Goodvalley

Producent: Goodvalley
Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń
parowki-goodvalley

Parówki Goodvalley

Producent: Goodvalley Kategoria: Parówki – mięsna przekąska na każdą kieszeń

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • parówki
  • parówki Goodvalley
  • parówki 100% mięsa Goodvalley

Parówki Goodvalley – informacje o produkcie

Parówki Goodvalley to produkt firmy Goodvalley – duńskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją mięsną, słynącego z produktów najwyższej jakości i troski o środowisko naturalne, którego historia sięga 1980 roku.

Są to parówki wytwarzane na bazie mięsa wieprzowego. Zawierają 100% mięsa – do wyprodukowania 100 gramów produktu zużywa się 100 gramów mięsa wieprzowego. Nie zawierają konserwantów. Wykorzystywane do produkcji mięso pochodzi z chowu bez antybiotyków. Parówki nie zawierają niejadalnych osłonek.

W skład parówek Goodvalley wchodzą: mięso wieprzowe (do wyprodukowania 100g produktu zużyto 100g mięsa wieprzowego), sól, glukoza, ekstrakt przypraw, aromaty, susz z aceroli (owoców malpigii granatolistnej).

100 gramów produktu dostarcza: 315 kcal (28 g tłuszczu, 0 g węglowodanów, 15 g białka).

Średnia cena parówek Goodvalley to 7-8 złotych za opakowanie zawierające 210 gramów produktu.

Nasza opinia o parówkach Goodvalley

Parówki Goodvalley to produkt najwyższej jakości. Za jego wysoką notą stoi przede wszystkim dobry i bezpieczny skład. Parówki składają się w 100% z mięsa wieprzowego pochodzącego z najlepszych hodowli, w których nie stosuje się antybiotyków. Lista składników jest krótka i opiera się wyłącznie na naturalnych substancjach. Próżno szukać na niej konserwantów, wzmacniaczy smaku czy stabilizatorów.

Do atutów produktu należy także naturalny i wyrazisty smak. Parówki są bardzo smaczne – mają wyraźny mięsny smak. Są przy tym bardzo łagodne. Ich konsystencja również nie budzi wątpliwości.

Są to jedne z najlepszych parówek dostępnych na rynku. Świetnie sprawdzają się jako zimna i ciepła przekąska, mogą stanowić zarówno samodzielny posiłek, jak i składnik dań.

Cena parówek Goodvalley jest dość wysoka w porównaniu do cen innych produktów tego rodzaju. Niemniej jednak jej relacja w stosunku do jakości jest jak najbardziej korzystna. Producent parówek to natomiast firma zdecydowanie godna zaufania.

Opinie o Parówki Goodvalley - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 1

Podobne