948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Pasta curry Biedronka

Producent: Asia Flavours
Kategoria: Gotowe sosy w słoikach
pasta curry biedronka

Pasta curry Biedronka

Producent: Asia Flavours Kategoria: Gotowe sosy w słoikach

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Pasta curry Biedronka – informacje o produkcie

Pasta curry Biedronka to produkt marki Asia Flavours – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Asia Flavours dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni azjatyckiej, w tym pasta curry. Produkt występuje w trzech wersjach smakowych – jednym z chętniej wybieranych wariantów jest przy tym pasta curry czerwona. Jest to pikantna pasta będąca połączeniem trawy cytrynowej, czosnku, galangalu i papryczki chilli. Stanowi dodatek do dań kuchni orientalnych. Oferta marki obejmuje ponadto pastę curry zieloną i żółtą.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład pasty curry czerwonej Biedronka wchodzą: trawa cytrynowa 20%, czosnek 20%, galangal, szalotka, sól, czerwona papryka chilli, liście limonki, kmin rzymski

100 gramów produktów dostarcza: 77 kcal (2,4 g tłuszczu, 5 g białka, 8,8 g węglowodanów)

Średnia cena pasty curry z Biedronki to 5 złotych za opakowanie zawierające 115 gramów produktu.

Nasza opinia o paście curry Biedronka

Pasta curry Biedronka to bardzo aromatyczna i wyrazista pasta, która świetnie sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju dań, szczególnie w kuchni orientalnej. Dobrze smakuje w połączeniu z warzywami, mięsem, rybą i owocami morza. Wspaniale komponuje się z mlekiem kokosowym. Doskonale wypada jako składnik różnego rodzaju sosów, a także marynat. Podkreśla i wzbogaca smak potraw, nadając im wyjątkowy charakter.

Wyróżnia się przy tym intensywnym i bogatym aromatem. Ma wyrazisty czerwony kolor. Jest pikantna i ostra, ale także nieco zbyt słona. Skład pasty curry Biedronka nie wzbudza żadnych wątpliwości. Na liście składników próżno szukać wzmacniaczy smaku, aromatów i innych sztucznych dodatków. Produkt zawiera same naturalne przyprawy i warzywa.

Cena pasty curry marki Biedronka jest przy tym korzystna.

Zobacz też naszą opinię o paście curry z Lidla!

Opinie o Pasta curry Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 6 = 1

Podobne