659 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ser feta Tolonis

Producent: Tolonis
Kategoria: Ser feta – skład, właściwości, zastosowanie
ser feta tolonis

Ser feta Tolonis

Producent: Tolonis Kategoria: Ser feta – skład, właściwości, zastosowanie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Ser feta Tolonis – informacje o produkcie

Ser feta Tolonis to produkt marki Tolonis – marki własnej sieci sklepów Biedronka należącej do portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Tolonis dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni greckiej. Jednym z częściej wybieranych z tej grupy jest zaś ser feta Tolonis sałatkowo-kanapkowy, półtłusty. Jest to miękki ser solankowy wytwarzany z pasteryzowanego mleka krowiego. Występuje również w wersji tłustej.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład sera feta marki Tolonis wchodzą: mleko, sól, regulator kwasowości E575.

100 gramów produktu dostarcza: 190 kcal (12 g tłuszczu, 13 g białka, 7,5 g węglowodanów)

Średnia cena sera feta firmy Tolonis to 5 złotych za opakowanie zawierające 270 gramów produktu.

Nasza opinia o serze feta Tolonis

Ser feta Tolonis to bardzo smaczny ser wyróżniający się przyjemnym aromatem oraz dobrym i krótkim składem. Jego konsystencja jest kremowa i miękka, a smak wyrazisty, słony i bogaty. Ser pachnie zachęcająco i wygląda apetycznie. Wspaniale sprawdzi się jako składnik różnego rodzaju sałatek i dań. Wyjątkowo dobrze smakuje w towarzystwie warzyw oraz pieczywa. Trudno go jednak pokroić w idealną kostkę ze względu na dość mazistą strukturę.

Nie można mieć większych zastrzeżeń co do składu produktu – mamy tu same naturalne składniki, głównie mleko. Dodany regulator kwasowości można zaś ocenić jako nieszkodliwy – E575 bardzo często występuje w żywności i jest uznawany za substancję bezpieczną.

Nie sposób przy tym zapomnieć, że nie jest to klasyczny ser feta. Oryginalny grecki produkt wytwarzany jest z mleka owczego lub mieszanki mleka owczego i koziego. Istotne pod tym względem są również odpowiednie warunki długiego dojrzewania.  

Cena sera feta Tolonis jest przy tym korzystna.

Opinie o Ser feta Tolonis - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 69 = 78

Podobne