584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ser pleśniowy Biedronka Delikate

Producent: Biedronka
Kategoria: Ser pleśniowy - wartości odżywcze, rodzaje, ceny
ser pleśniowy biedronka delikate

Ser pleśniowy Biedronka Delikate

Producent: Biedronka Kategoria: Ser pleśniowy - wartości odżywcze, rodzaje, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Ser pleśniowy Biedronka Delikate – informacje o produkcie

Ser pleśniowy Biedronka Delikate to produkt marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka, której właścicielem jest portugalskie przedsiębiorstwo Jeronimo Martins.

Pod marką Delikate dostępne są m.in. sery pleśniowe. Jednym z najczęściej wybieranych tego rodzaju produktów jest przy tym ser pleśniowy Biedronka Delikate Kremowy Bawarski Caractere. To miękki ser typu bawarskiego z białą pleśnią, wytwarzany ze świeżego alpejskiego mleka i podpuszczki.

Jest to jeden z gamy serów pleśniowych bawarskich marki Delikate (poza tym w sprzedaży są: Ser Kremowy Bawarski Delikate Blue, Ser Kremowy Bawarski Delikate Łagodny, Ser Kremowy Bawarski Delikate z zielonym pieprzem). Produkty dostępne są wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład sera pleśniowego Biedronka Delikate wchodzą: mleko, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna, stabilizator. chlorek wapnia, pleśń z gatunku: Penicilium candidum, barwnik: ekstrakt z papryki, czerwone kultury bakterii (Brevibacterium linens).

100 gramów produktu dostarcza: 436 kcal (43 g tłuszczu, 13,7 g białka, 0,1 g węglowodanów).

Średnia cena sera pleśniowego Biedronka Delikate to 6-7 złotych za 150 gramów produktu.

Nasza opinia o serze pleśniowym Biedronka Delikate

Ser pleśniowy marki Biedronka Delikate to niezwykle smaczny produkt nabiałowy o atrakcyjnej konsystencji. Jest łagodny, a przy tym bardzo wyrazisty w smaku – niektórym może wydać się nawet zbyt mocny i intensywny. Jego konsystencja jest zaś niezwykle kremowa, delikatna i sprężysta. Ser świetnie sprawdzi się jako dodatek do pieczywa, składnik różnych dań czy samodzielna przekąska.

Do jego zalet zaliczyć można również dobry skład – ser Delikate Biedronka wytwarzany jest ze świeżego mleka, które według zapewnień producenta pochodzi z regionu bawarskich Alp. Produkt jest wolny od GMO.

Pewne wątpliwości może budzić dodatek chlorku wapnia, związku pełniącego funkcję regulatora kwasowości i stabilizatora, który uznawany jest jednak za w pełni bezpieczny dodatek do żywności. Jego ewentualny niekorzystny wpływ na zdrowie może mieć miejsce jedynie w przypadku spożycia w nadmiernych ilościach. Warto przy tym wspomnieć, że związek jest bogatym źródłem wapnia,

Cena sera pleśniowego Biedronka Delikate jest przy tym przystępna. Jakość produktu nie odbiega natomiast od innych tego rodzaju.

Opinie o Ser pleśniowy Biedronka Delikate - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 5

Podobne