914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Śledzie Lidl

Producent: Nautica
Kategoria: Ogólna
śledzie lidl

Śledzie Lidl

Producent: Nautica Kategoria: Ogólna

1.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Śledzie Lidl – informacje o produkcie

Śledzie Lidl to produkt marki Nautica – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Nautica dostępne są różnego rodzaju ryby i przetwory rybne, w tym śledzie. Jednym z częściej wybieranych produktów z tej grupy są przy tym śledzie wiejskie. To marynowane filety śledziowe bez skóry (ze śledzia atlantyckiego – zawartość 67%) umieszczone w zalewie z olejem z dodatkiem cebuli (zawartość 12%). Produkt dostępny jest w szklanym słoiku.

Oferta marki obejmuje również m.in. śledzie a'la matjas, opiekane filety śledziowe, krajankę śledziową z różnymi dodatkami.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład śledzi z Lidla wchodzą: 67% filety ze śledzia atlantyckiego, 12% cebula, woda, 8% olej rzepakowy, cukier, sól, ocet spirytusowy.

100 gramów produktu dostarcza: 196 kcal (12,4 g tłuszczu, 10,4 g białka, 9,5 g węglowodanów)

Średnia cena śledzi marki Lidla to 13 złotych za opakowanie zawierające 600 gramów (474 gramy po odsączeniu) produktu.

Nasza opinia o śledziach Lidl

Śledzie Lidl po wiejsku to bardzo smaczne ryby o dobrym składzie, które znakomicie sprawdzą się jako przekąska lub przystawka. Świetnie smakować będą w towarzystwie świeżego pieczywa, które złagodzi i zrównoważy ich smak. Śmiało można postawić je na świątecznym stole, uświetnią również inne okazje.

Śledzie są zresztą bardzo dobre, wyraziste i doskonale doprawione. Filety są dość jędrne i delikatne. Zalewa, w której są umieszczone, jest zaś lekko kwaśna, ale z łagodnie wyczuwalną nutą słodyczy. Marynowana cebulka dopełnia smaku reszty – jest jej przy tym sporo, może nawet nieco zbyt dużo. Ogółem całość tworzy jednak udaną i harmonijną kompozycję.

Śledzie z Lidla mają dobry skład. Na liście składników próżno szukać konserwantów czy jakichkolwiek sztucznych dodatków. Znajdują się tu wyłącznie naturalne składniki, które zwykle wykorzystuje się podczas przyrządzania śledzi po wiejsku.

Cena śledzi Lidl jest przy tym korzystna.

Zobacz też naszą opinię o śledziach z Biedronki :)

Opinie o Śledzie Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 16 = 23

Opinie o produkcie

  1. D Darek

    Drugi raz kupiłem i na wiele dni przed końcem daty ważności śledzie nie nadają się do jedzenia . Są zepsute.

    1.0

Podobne