914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Smoothie Lidl

Producent: Solevita
Kategoria: Ogólna
smoothie lidl

Smoothie Lidl

Producent: Solevita Kategoria: Ogólna

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Smoothie Lidl – informacje o produkcie

Smoothie Lidl to produkt marki Solevita – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Solevita dostępne są różnego rodzaju soki, w tym także smoothie. Są to napoje tłoczone bezpośrednio z owoców – złożone w 100% z owoców. Produkt występuje w kilku wersjach smakowych. Jednym z chętniej wybieranych wariantów jest przy tym Smoothie Fruity Dream o smaku jabłka, banana i mango.

Oferta marki obejmuje również Smoothie Tropical Wonder (ananas, banan, kokos) oraz Smoothie Strawberry & friends (truskawka, banan).

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład smoothie z Lidla (Fruity Dream) wchodzą: 38,2% sok jabłkowy, 19,7% przecier bananowy, 19,2% przecież z mango, 7,9% sok pomarańczowy, 7.2% sok z marakui.

100 ml produktu dostarcza: 56 kcal (0,1 g tłuszczu, 0,6 g białka, 12,3 g węglowodanów)

Średnia cena smoothie marki Lidla to 5 złotych za opakowanie zawierające 250 ml produktu.

Nasza opinia o smoothie Lidl

Smoothie Lidl o smaku jabłka, banana i mango to bardzo smaczny i naturalny koktajl, który znakomicie sprawdzi się jako zdrowa płynna przekąska, a także wartościowy i pożywny napój. Stanowi przy tym bogate źródło witamin, składników mineralnych i błonnika.

Trzeba także przyznać, że smakuje naprawdę dobrze. Jest bogaty w smaku, świeży, mocno owocowy, orzeźwiający. Ma gęstą, niemal przecierową konsystencję, przyjemny zapach i apetyczną, pomarańczową barwę. Jest też sycący.

Nie ma się zresztą czemu dziwić – smoothie z Lidla składa się wyłącznie z owocowych soków i przecierów. Na liście składników próżno więc szukać sztucznych czy zbędnych dodatków. Nie ma tu też cukru – napój jest wprawdzie wyraźnie słodki, ale to zasługa naturalnie występujących w owocach cukrów. Warto także dodać, że smoothie pozyskiwane jest w procesie bezpośredniego tłoczenia z owoców.

Cena smoothie Lidl jest przy tym korzystna.

Zobacz też naszą opinię o smoothie z Biedronki :)

Opinie o Smoothie Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

70 + = 73

Podobne