914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sos balsamiczny Biedronka

Producent: Biedronka
Kategoria: Ogólna
sos balsamiczny biedronka

Sos balsamiczny Biedronka

Producent: Biedronka Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sos balsamiczny Biedronka – informacje o produkcie

Sos balsamiczny Biedronka to produkt marki Biedronka – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Biedronka dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym sos balsamiczny. Jest to krem z octem balsamicznym z Modeny "Aceto Balsamico di Modena ChOG - Chronione Oznaczenie Geograficzne". Podstawowym wariantem produktu jest krem klasyczny. Oferta marki obejmuje również wersje smakowe – krem o smaku figowym oraz krem o smaku pomarańczowym.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

W skład klasycznego sosu balsamicznego z Biedronki wchodzą: przegotowany moszcz winogronowy (zawiera siarczyny), Ocet Balsamiczny z Modeny „Aceto Balsamico di Modena ChOG – Chronione Oznaczenie Geograficzne” 39% [ocet winny (zawiera siarczyny), przegotowany moszcz winogronowy (zawiera siarczyny), barwnik – karmel amoniakalno-siarczynowy], ocet winny (zawiera siarczyny), substancja zagęszczająca: guma guar, guma ksantowa.

100 ml produktu dostarcza: 220 kcal (<0,5 g tłuszczu, 1,3 g białka, 53 g węglowodany)

Średnia cena sosu balsamicznego marki Biedronki to 9 złotych za opakowanie zawierające 250 ml produktu.

Nasza opinia o sosie balsamicznym Biedronka

Sos balsamiczny Biedronka to produkt, który doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju dań. Podkreśli smak mięsa, ryb i warzyw – szczególnie pieczonych lub grillowanych. Wystarczy dosłownie kilka kropel, żeby nadać nawet prostej potrawie wyjątkowego charakteru. Można go wykorzystać również przed obróbką termiczną jako składnik marynat. Doskonale smakuje także ze świeżymi warzywami i innymi dodatkami w rozmaitych sałatkach. Można nim skropić też wędliny i sery, a nawet owoce.

Sos balsamiczny z Biedronki ma bardzo ciekawy, bogaty i wyrazisty smak – słodko-kwaśny z łagodną octową nutą. Jest dość gęsty i ma ciemną barwę. Produkt dostępny jest w estetycznej butelce z praktycznym i wygodnym dozownikiem. Jest wydajny i z pewnością starczy na długo.

Z całą pewnością warto również wspomnieć, że sos wytwarzany jest na bazie oryginalnego włoskiego octu balsamicznego z Modeny, posiadającego stosowne oznaczenie dotyczące pochodzenia.

Cena sosu balsamicznego Biedronka jest przy tym przystępna.

Opinie o Sos balsamiczny Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 10 =

Podobne