958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sos rybny Lidl

Producent: Vitasia
Kategoria: Ogólna
sos rybny lidl

Sos rybny Lidl

Producent: Vitasia Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sos rybny Lidl – informacje o produkcie

Sos rybny Lidl to produkt marki Vitasia – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Vitasia dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni azjatyckiej, w tym także sos rybny z serii Thai Style. Jest to pikantny sos z ekstraktem z sardeli. Ma zastosowanie przede wszystkim w daniach kuchni azjatyckiej.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład sosu rybnego z Lidla wchodzą: woda, sól, syrop cukru inwertowanego, 7,7% ekstrakt z sardeli, cukier, cukier skarmelizowany (cukier, woda), syrop cukrowy, aromat rybny.

100 ml produktu dostarcza: 68 kcal (0 g  tłuszczu, 3 g białka, 14 g węglowodanów)

Średnia cena sosu rybnego marki Lidla to 7 złotych za opakowanie zawierające 250 ml produktu.

Zobacz też naszą opinię o sosie rybnym z Biedronki :)

Nasza opinia o sosie rybnym Lidl

Sos rybny Lidl to rodzaj płynnej przyprawy, która dobrze sprawdzi się w wielu różnego rodzaju daniach. Jego podstawowym zastosowaniem są przy tym kuchnie azjatyckie. Z powodzeniem można go wykorzystać do przyprawiania mięsa, ryb oraz owoców morza. Podkreśli również smak sałatek, potraw na bazie warzyw itd. Warto przy tym pamiętać – zwłaszcza jeśli nie mamy zbyt dużego doświadczenia z sosem rybnym – żeby dozować sos uważnie i w małych ilościach. To wyrazista przyprawa, której nie potrzeba wiele, żeby uzyskać oczekiwany efekt.

Smak sosu lokalizuje się pomiędzy słodkim a słonym. Jest przy tym ostry i dość charakterystyczny, ale niezbyt bogaty. Ma lekką rybną nutę. Jego barwa jest ciemna. Dostępny jest w poręcznej szklanej butelce z wygodnym dozownikiem.

Skład produktu budzi jednak sporo wątpliwości. Ekstrakt z sardeli to tylko niewielki procent całości, niespełna 8 procent, podczas gdy powinien być głównym składnikiem sosu.

Sos rybny z Lidla ma korzystną cenę.

Opinie o Sos rybny Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

92 − 84 =

Podobne