466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Vitamin C SFD 1000

Producent: SFD
Kategoria: Witamina C

Vitamin C SFD 1000

Producent: SFD Kategoria: Witamina C

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Vitamin C SFD 1000 – informacje o produkcie

SFD Vitamin C 1000 – środek wyprodukowany przez firmę SFD, specjalizującą się w sprzedaży wyrobów farmaceutycznych i medycznych.

SFD Vitamin C 1000 to suplement diety, którego głównym składnikiem jest kwas L-askorbinowy, wzbogacony o bioflawonoidy wyizolowane z owoców cytrusowych. Suplement zawiera wysoką zawartość witaminy C, dlatego jest polecany dla osób, które są narażone na duży wysiłek fizyczny. Zalecana dzienna porcja produktu, to 1 tabletka, którą należy przepić 250 ml wody. Nie należy przekraczać porcji produktu proponowanej do spożycia w ciągu dnia.

Środek jest dostępny w postaci niepowlekanych tabletek, zamkniętych w dużym, plastikowym opakowaniu. Suplement SFD Vitamin C 1000 najczęściej występuje w dwóch pojemnościach – 90 i 200 tabletek. Ceny produktu wahają się od 14 zł do 30 zł.

Nasza opinia o produkcie SFD Vitamin C 1000

Suplement diety SFD Vitamin C 1000 to produkt, który dzięki wysokiej zawartości witaminy C i kompleksowi bioflawonoidów cytrusowych, przyczynia się do ochrony komórek organizmu przed stresem oksydacyjnym. Dzięki temu pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych. Dodatkowym atutem suplementu jest to, że środek jest bardzo wydajny – duże opakowanie wystarcza na 3 miesiące suplementacji, co przekłada się na atrakcyjną cenę.

Niestety, ze względu na to, że tabletki są niepowlekane i dość duże, może wystąpić trudność w ich przełykaniu. Ponadto przed zakupem SFD Vitamin C 1000 należy pamiętać, że tego typu suplementu nie można stosować w przypadku tendencji do tworzenia się kamieni nerkowych.

Opinie o Vitamin C SFD 1000 - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =

Podobne